ABC DESIGN Viper 4 STYLE street 2016 recenzia

ABC DESIGN Viper 4 STYLE street 2016 recenzia a skúsenosti

ABC DESIGN Viper 4 STYLE street 2016 = štýlový vzhľad s exkluzívnymi detailmi a nadčasovou eleganciou v niekoľkých farebných prevedeniach. Vaničku možno pomocou...

od 465 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Máme tu model od nemeckého výrobcu s dlhoročnou tradíciou s výrobou kvalitných detských výrobkov. Spoločnosť ABC Design má v segmente kombinovaných kočíkov vedúce postavenie. Z kategórie kombinovaných kočíkov pochádza aj tento model. Originálny podvozok využijete s vaničkou pre verziu hlbokého kočíka a so sedačkou pre verziu športového kočíka.

favorite Pridali sme nové recenzie na kočíky a redakčný výber najlepšie kočíky

Dizajn

Pri tomto modeli sa dizajn naozaj vydaril. Kočík pôsobí veľmi moderne, štýlovo a vďaka exkluzívnym detailom luxusne. Masívny rám konštrukcie má kvalitné spracovanie a každý detail len zdôrazňuje jedinečnosť tohto kočíku. Originálny materiál aj farebná kombinácia len pridáva na elegancii tomuto modelu. K luxusnému dizajnu prispieva kombinácia prevedenia s hnedými akcentmi. Po dizajnovej stránke môžem tento model pokladať za jeden z najkrajších.

 

Konštrukcia a kolieska

Konštrukcia pôsobí masívne ale celkový dojem je stále luxusný a štýlový. Tento model už váži trochu viac, no napriek tomu je stále výborne skladateľný a prenosný. Nechýba ani transportná poistka pri zloženom stave počas prepravy. Spracovanie je veľmi kvalitné a manévrovateľnosť s kočíkom výborná. Kvalitné nafukovacie kolieska sú dostatočne veľké a vhodné aj do náročnejšieho terénu. Na hriadeli nechýba parkovacia brzda a predné kolieska, ktoré sú otáčacie majú samozrejme systém zafixovania. Výborné odpruženie všetkých koliesok zabezpečuje kopírovanie terénu a plynulú jazdu. Mádlo je odoberateľné a navyše výškovo nastaviteľné. To hodnotím kladne. Samozrejme nechýba ani nastavenie rukoväte. Po stránke spracovania a konštrukcie je na tom tento kočík výborne. Je stabilný a pevne sedí aj na nerovnom teréne. Spodná časť patrí veľkému nákupnému košíku do ktorého sa mi zmestilo naozaj veľa.

Variabilita a polohovateľnosť

Univerzálny podvozok poslúži pri verzii hlbokého kočíka, ako aj pri športovej verzii. Samozrejmosťou je možnosť použitia s autosedačkou. Máme tu nastaviteľný päť bodový systém pásov a polohovateľnú opierku do úplného ľahu, ako aj polohovateľnosť časti na nohy. Páči sa mi strieška, ktorá je nastaviteľná pre viac polôh, nechýba jej okienko a sieťka pre odvetrávanie. Znova musím pochváliť výrobcu, že konštrukcia umožňuje pripevniť sedačku obomi smermi. Túto možnosť naozaj oceníte, nielen pri kopcovitom teréne, ale aj pri nepriaznivých podmienkach počasia, kedy zabránite fúkaniu vetra na dieťa.

 

 

Doplnky

Vďaka konštrukcii a kompatibilite s podvozkom môžete okrem vaničky a sedačky použiť aj autosedačku. Tento model si môžete obohatiť a veľké množstvo doplnkov od výrobcu, ako je pláštenka, slnečník, slnečná clona, držiak na fľašu, stúpadlo, nánožník, fusak, vložka do kočíka a iné.

Plusy a mínusy

thumb_up

Luxusný moderný dizajn
Kvalitná pevná konštrukcia
Výškovo nastaviteľná rukoväť
Pripojenie sedačky v oboch smeroch
Kvalitné nafukovacie kolieska
Odrazové prvky a ÚV ochrana

thumb_down

Žiadne podstatné som nenašla

Pohľad na záver

Model ABC Design Viper Style street 2016 je kvalitný kočík s nadčasovým luxusným dizajnom a možnosťou kombinácie hlbokého a športového kočíka. Musím vyzdvihnúť kvalitné spracovanie celej konštrukcie aj použitých materiálov. Kolieska sú výborne odpružené a nerobí im problém ani nerovný terén. Určite oceníte aj teleskopicky nastaviteľnú rukoväť. Prekvapila ma aj ľahká ovládateľnosť a výborná manévrovateľnosť kočíka.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu ABC DESIGN Viper 4 STYLE street 2016

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kočíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu BRITAX B-AGILE 4 2016

Pridať komentár