PEG PÉREGO - SET Modular POP UP Cream 2016 recenzia

PEG PÉREGO - SET Modular POP UP Cream 2016 recenzia a skúsenosti

Prekvapenie po rozložení, prekvapenie po zložení. Peg Perego Vám prináša nový rozmer úspory miesta. Séria POP-UP sa pýši veľmi malými rozmermi po zložení, ale vysokou...

od 192.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Taliansky výrobca kočíkov Peg Pérego ja našom trhu veľmi dobre známi. Poznáme ho, ako výrobcu nielen kočíkov, ale aj detských elektrických autíčok, motoriek a hračiek. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou má na našom trhu autorizovaného dovozcu s výborným záručným aj pozáručným servisom a dostupnosťou všetkých náhradných dielov. Pozrime sa teraz bližšie na model Peg Pérego Set Modular Pop Up Cream 2016. Ide o krásny set, ktorý obsahuje vaničku pre hlboký kočík, autosedačku a štýlovú tašku.

favorite Pridali sme nové recenzie na kočíky a redakčný výber najlepšie kočíky

Dizajn

Tento model je rozmerovo menší už na prvý pohľad. Aj váhou sa radí medzi ľahšie modely. Dizajnovo však nezaostáva za modernými kočíkmi. Farebná kombinácia s bielym prevedením podvozku je príjemná, ale na výber máte tento model aj s tmavým podvozkom. Záleží pre aký variant sa rozhodnete. Masívna konštrukcia podvozku umocňuje dojem stability. K celkovému vzhľadu prispievajú aj moderné kolieska. Čo sa týka dizajnu, je tento kočík pekným kúskom. Mne osobne sa páči verzia sedačky, ktorá je celkom komfortná. Hlboký kočík s použitím vaničky je tvarmi skôr taký bežný.

Konštrukcia a kolieska

Keďže sa jedná o kombináciu hlbokého kočíka s použitím vaničky a verzie s autosedačkou podvozok je výborné prispôsobený pre rýchlu výmenu. Jednoducho si zmeníte vaničku za autosedačku. Pri sedačke je plusom, že ju môžete upnúť v oboch smeroch. Môžete tak mať dieťa v sedačke smerom k sebe alebo tak, že dieťa pozerá dopredu. Na strieške je malé priehľadné okienko a nechýbajú ani uzatváracie vetracie otvory. Veľmi zaujímavo je riešená spodná časť vaničky aj sedačky, keď po odopnutí z podvozku môžete dieťa mierne kolísať. Ak chcete stabilne postaviť túto časť slúžia na to po stranách vyklápacie malé nožičky. K podvozku si môžete dokúpiť ešte športovú nadstavbu a kombinovať tak rôzne možnosti. Zloženie je rýchle a pohodlné s výborným systémom postavenia kočíka v zloženom stave. Kolieska Air Soft majú vlastnosti, aké majú nafukovacie pneumatiky, ale jedná sa plnú gumu. Odpadá vám tak starostlivosť o nafukovanie. Sú samozrejme odpružené a predné otáčacie. Páči sa mi systém zamknutie predných koliesok, ktorý je na ráme konštrukcii prístupný tak, že jednou rukou si zafixujete kolieska. Systém brzdenia je riešený nášľapom páky na zadnej náprave.

 

Variabilita a polohovateľnosť

Model Peg Pérego Set Modular Up Cream 2016, ako nám už aj názov napovedá je setom alebo kombináciou pre viacúčelové využitie. Vanička má vnútro z príjemného bavlneného poťahu, ktorý sa dá odzipsovať a oprať.Pri zložení kočíku nie je potrebné vaničku vyberať. Skladať kočík je možné s vaničkou nasadenou na podvozku. Okrem hlbokého kočíka môžete zmeniť po výbere vaničky kočík na verziu so sedačkou. Ta má pevnú rúčku na prenos. Tam sa však variabilita tohto modelu nekončí, po zakúpení športového setu si môžete vytvoriť športový kočík. Práve univerzálnosť podvozku zaručuje rôzne možnosti využitia. Výborný systém polohovania opierky chrbta a nôh umožňuje plynulé dvíhanie hlavičky bábätka. Autosedačka spĺňa všetky parametre a normy bezpečnosti a je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Kladne hodnotím rukoväte s možnosťou nastavenia. Prispôsobíte si tak rukoväte k svojej výške pre pohodlné riadenie kočíka.

 

Doplnky

Keďže ide kombináciu, okrem hlbokého kočíka je vo výbave autosedačka model Primo Viaggio SL a taška na plienky. Všetko zladené v rovnakej farebnej kombinácií.

 

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Širšie využitie setu
+ Pevná konštrukcia
+ Ľahká váha
+ Systém jednoduchého zloženia
+ Univerzálnosť podvozku pre dokúpenie ďalších setov
+ Výborné kolieska
+ Nastaviteľná rukoväť
+ Strieška kočíka s ÚV ochranou

thumb_down

- Menšie rozmery, hlavne šírka pri použití fusaku
- Vanička vhodná pre dieťa do max 6 mesiacov

Pohľad na záver

Model Peg Pérego Set Modular Up Cream 2016 je výbornou zostavou s extrémne ľahkou kostrou, ktorú zložíte jednoduchým pohybom. Vďaka dobrému odpruženiu zadných koliesok zvládnete aj náročnejší terén. Výhodou je nastaviteľnosť rukoväte a veľmi dobrá manévrovateľnosť s kočíkom. Ak kupujete kočík v zimnom období treba zvážiť veľkosť fusaka, aby sa do vaničky zmestil. Inak môžem túto zostavu odporučiť. Ako výhodu vidím aj servis tohto výrobcu a výbornú dostupnosť náhradných dielov, ako aj doplnkov.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu PEG PÉREGO - SET Modular POP UP Cream 2016

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kočíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu PEG PÉREGO - BOOK Completo 2016

Pridať komentár