CYBEX Balios M Moon Dust 2016 recenzia

CYBEX Balios M  Moon Dust 2016 recenzia a skúsenosti

CYBEX Balios M Moon Dust 2016 je ľahko prispôsobiteľný moderný, elegantný a pohodlný kočík, ktorý sa dokonale hodí do mesta. Tento prémiový kočík má otočnú športovú...

od 353.95 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Spoločnosť Cybex má zaujímavú históriu. Určite ju poznáte, ako známeho európskeho výrobcu detských autosedačiek a kočíkov. Nie každý vie, že firmu v Nemecku založil pred 10 rokmi čech Martin Poš. Spoločnosť teraz vlastní čínska skupina GoodBaby, najväčší výrobca detského tovaru na svete. Každopádne kočíky tohto výrobcu majú na trhu veľmi dobré meno. Model Cybex Balios M Moon Dust 2016 je verzia športového kočíka s moderným dizajnom.

favorite Pridali sme nové recenzie na kočíky a redakčný výber najlepšie kočíky

Dizajn

Vzhľadom môžeme zaradiť tento model medzi tie krajšie kočíky. Svojím moderným kompaktným dizajnom zapadne do ulíc mesta. Pevná konštrukcia, veľké kolieska a kvalitné spracovanie záujmu hneď na prvý pohľad. Čierne farebné prevedenie s čiernou hliníkovou konštrukciou príjemne ladia s jemnými sivými akcentmi a kolieskami, ktorých vnútorná strana je rovnako sivá. Čisté línie dodávajú kočíku štýl a ako celok pôsobí všetko príjemným jednoduchým štíhlom dizajnom.

Konštrukcia a kolieska

Po konštrukčnej stránke výrobca vsadil na jednoduchosť a umiestnil všetko tak , aby čisté línie nič nenarúšalo. Hliníková konštrukcia je ľahká, ale pevná. Plastové časti sú kvalitne spracované z odolného materiálu. Spodná časť patrí priestornému nákupnému košíku. Musím pochváliť kolieska, tie sú dostatočné veľké aj pre jazdu v teréne. Pneumatiky nie sú nafukovacie, ale sú z výborného materiálu, ktorý má všetky vlastnosti nafukovacích koliesok. Výhodou je rýchlo upínanie a odpruženie všetkých štyroch koliesok. Nechýba zadná brzda a fixovanie predných koliesok proti otáčaniu.

Variabilita a polohovateľnosť

Podvozok je navrhnutý tak, aby sa športová verzia dala po dokúpení vaničky zmeniť na verziu hlbokého kočíka. Možná je aj kombinácia s autosedačkami značky Cybex. Skladanie kočíka je jednoduché a kompaktné, zvládnete ho jednou rukou. Aj po zložení kočík samostatne stojí, nemusíte ho o nič opierať. Mádlo vpredu sa dá otvárať do strany, čím zabezpečuje pohodlné vyberanie dieťaťa. Rukoväť je výškovo nastaviteľná, čo zaručuje komfortné ovládanie kočíka aj vyšším postavám. Výborná je aj polohovateľnosť opierky až do úplného ľahu a možnosť otočenia aj v protismere jazdy. Kladne hodnotím aj polohovanie časti na nohy v troch úrovniach. Bezpečnostné popruhy sú nastaviteľné v niekoľkých bodoch. Strieška sa dá zväčšiť po rozpisovaní poskytuje výborne odvetrávanie za pomoci sieťky. Aj tento model má striešku s ÚV faktorom UVP50 +.

Doplnky

Podvozok modelu Cybex Balios M Moon Dust 2016umožňuje po dokúpení vaničky zmenu na hlboký kočík. Rovnako je pripravený aj pre autosedačku. Z ďalších doplnkov, ktoré si môžete dokúpiť môžeme spomenúť pláštenku, slnečník, tašku na plienky, fusak a držiak na pohár.

Plusy a mínusy

thumb_up

Kvalitná konštrukcia
Podvozok vhodný pre viac kombinácií
Moderný dizajn
Nastaviteľná rukoväť
Odpružené kolieska pre výborne kopírovanie terénu
Možnosť používanie v smere aj protismere jazdy

thumb_down

Napriek výborným kolieskam mu sedí viac rovnejší terén

Pohľad na záver

Tento športový kočík má veľmi pekný moderný dizajn, ktorým sa radi pochválite. V zloženom stave vám nezaberie veľa miesta a skladanie je rýchle a jednoduché. Oceníte nastavenie výšky rukoväte a možnosť otočenia v pozícii v smere aj v protismere jazdy. Vďaka dobrým kolieskam je jazda plynulá. Na cesty veľkomesta je to ideálny kočík, hrošie to už bude v náročnom teréne, ale taký miernejší terén zvládne.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu CYBEX Balios M Moon Dust 2016

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kočíky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu ABC DESIGN Viper 4 STYLE street 2016

Pridať komentár