Catler TS4010 recenzia

Catler TS4010 recenzia a skúsenosti

Príprava toastov je s hriankovačom Catler TS4010 r ýchla a ľahká  Podsvietený displej zobrazuje nastavený stupeň opečenia a po spustení toastovacieho cyklu sa začne...

od 69 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku
5/5 Dizajn
100%
5/5 Funkčnosť
100%
3/5 Hlasitosť
60%
4/5 Cena
80%

Hrianky sú už bežnou súčasťou raňajkového menu. Majú ich radi deti i dospelí. Ak patríte medzi ich milovníkov, potom sa určite popozerajte po takom hriankovači, ktorý vám ponúkne viac funkcií než len Zapnúť/ vypnúť. Presne takým je aj víťaz českého dTest-u, hriankovač Catler TS4010, ktorý si teraz predstavíme.

favorite Pridali sme nové recenzie na hriankovače a redakčný výber najlepšie hriankovače

9 stupňov opečenia uspokojí každého

Dizajnovo vydarený kúsok určite zapadne do každej modernej kuchyne. Je trochu väčší a na linke zaberie pomerne dosť miesta. Vzhľadom na jeho funkčnosť a takmer nulovú údržbu mu však tento nedostatok zaručene prepáčite. Z hľadiska bezpečnosti oceňujeme, že počas prevádzky nie je horúci na dotyk.

Hriankovač Catler disponuje prehľadným podsvieteným LCD displejom a množstvom nastavení. Jeho obsluha je mimoriadne jednoduchá. Vybrať si môžete jeden z 9. stupňov opekania. Na svoje si preto prídu nielen tí, ktorí preferujú poriadne chrumkavý toast, či takí, ktorí majú radi len rýchle opečenie alebo jemné prehriatie pečiva, ale aj milovníci rozpekaných bagiet. Funkcia Crumpet totiž umožňuje opekanie z jednej strany.

Vďaka možnosti rozmrazovania môžete použiť aj toasty, ktoré ste práve vytiahli z mrazničky. Hriankovač je prispôsobený na opekanie klasických toastových chlebov štvorcového tvaru, využijete ho však aj na opekanie klasických hrubších krajcov. Do širokých otvorov sa dokonca zmestí aj rozkrojený rožok.

Hneď niekoľko užitočných funkcií

Po nastavení programu môžete na LCD displeji sledovať odpočítavanie času do ukončenia procesu pečenia. Systém automatického centrovania sa postará o výsledok, ktorý vás vždy milo prekvapí – chrumkavá, rovnomerne opečená a chutná hrianka, do ktorej sa okamžite zahryznete.

Z funkcií by sme radi vyzdvihli nielen spomínanú Crumpet, ale aj Lift & Look, vďaka ktorej si skontrolujete stav opečenia bez prerušenia chodu spotrebiča. S tlačidlom Cancel môžete v prípade potreby celý proces jednoducho a rýchlo ukončiť.

Užitočná funkcia Toast Ready vás vždy upozorní na to, že je toast dopečený. Táto signalizácia je podľa nášho názoru až príliš hlasná a 5 pípnutí po sebe pravdepodobne zobudí nejedného spáča.

Druhým negatívom hriankovaču Catler TS4010 je to, že nedisponuje samostatným tlačidlom zapnutia a vypnutia, ovláda sa teda pripojením a odpojením prívodnej šnúry.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ 9 stupňov opečenia
+ podsvietený LCD displej s odrátavaním času do konca programu
+ počas opekania nie je horúci
+ rozmrazovanie zamrznutých toastov
+ nadstavec na rozpekanie pečiva
+ systém automatického centrovania zabezpečí rovnomerné opečenie
+ funkcia Lift & Look – kontrola prepečenia bez prerušenia chodu hriankovača
+ široké otvory, vhodné aj na hrubšie krajce chleba či rozkrojený rožok
+ možnosť okamžitého prerušenia procesu pečenia
+ vyberateľná miska na omrvinky
+ víťaz d-Testu (kategória Hriankovače)

thumb_down

- hlasná zvuková signalizácia pri ukončení opekania
- chýba tlačidlo Zapnúť/vypnúť (tzn. nutnosť odpájania prívodnej šnúry)
- vyššia cena

Hriankovač Catler, ktorý bol vyhlásený za víťaza českého dTest-u, vyniká dizajnom a kvalitou spracovania. Nepatrí medzi najlacnejšie modely, no ponúka vám oveľa viac funkcií a možností, než ste zvyknutí pri základných hriankovačoch. Ak patríte medzi tých, ktorí si hrianky vychutnávajú pravidelne, tak jeho kúpu pravdepodobne nebudete ľutovať. Hriankovaču však musíte prepáčiť jeho väčšie rozmery a hlasnejšiu zvukovú signalizáciu.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Catler TS4010

Recenzie

Orava HR 108

Orava HR 108

Neobvykle veľký hriankovač s kapacitou na 4 hrianky súčasne – hodí sa teda aj pre väčšie rodiny. S výkonom 1 200 W opeká hrianky rýchlo ,... Prečítať recenziu

Klarstein Sunday Morning

Klarstein Sunday Morning

Hriankovač Klarstein Sunday Morning je vybavený  2 priehradkami , regulátorom intenzity opekania ( 7 stupňov ) a nadstavcom na ohrievanie pečiva... Prečítať recenziu

Klarstein BT-318

Klarstein BT-318

Dvojmiestny hriankovač Klarstein BT-318-C s výkonom 1 000 W pripomína svojím dizajnom 50. – 60. roky. Nastaviteľných je 6 stupňov opečenia .... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Hriankovače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor STS 2651

Pridať komentár