Catler TS4011 recenzia

Catler TS4011 recenzia a skúsenosti

Dizajnovo atraktívny hriankovač  Catler TS4011  s LED displejom a zvukovou signalizáciou povyšuje prípravu toastov na dokonalosť. Vďaka funkcií „Lift & Look” si viete...

od 69 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Výber hriankovača je vo väčšine prípadov záležitosťou niekoľkých minút. Človek od tohto spotrebiču neočakáva nič špeciálne, preto doň spravidla neinvestuje príliš veľa peňazí. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí si potrpia na niečo odlišné,  prepracované a technicky vyspelé, pravdepodobne sa s modelom za 15€ neuspokojíte. Hriankovač Catler TS 4011 je určený priamo vám!

favorite Pridali sme nové recenzie na hriankovače a redakčný výber najlepšie hriankovače

Moderný dizajn s jednoduchým ovládaním

Tento model, vyrobený zo zliatiny ušľachtilých kovov, vás zaručene očarí svojim futuristickým dizajnom. Nerezové prevedenie je momentálne veľmi in, hriankovač teda zapadne do každej modernej kuchyne. Ovládacie tlačidlá nájdete na vrchnej strane prístroja, počas ich stláčania prístroju nehrozí žiadne posúvanie na stranu. Ak práve využívate niektorú funkciu, tak je tlačidlo podsvietené a vy tak máte dokonalý prehľad o práci spotrebiča.

Jeden z najväčších plusov tohto modelu je fakt, že ho počas prevádzky nebudete takmer vôbec počuť. Veľmi tichý je aj počas vysúvania hotových toastov, zaručene sa už nikdy viac nenaplašíte. Absolútne nerušivý je aj zvuk, ktorý vám oznám, že toasty sú hotové.

Funkcie, ktoré vás prekvapia

Catler TS 4011 vám pripraví 2 toasty naraz. Výnimočný je veľkou šírkou otvorov, do ktorých sa zmestí aj hrubší krajec chleba či rozkrojená žemľa. Na prístroji nájdete posuvník, vďaka ktorému si môžete zvoliť jeden z 5. stupňov prepečenia.

Výbornou funkciou je aj Lift & Look – po stlačení tlačidla si môžete skontrolovať stav prepečenia bez prerušenia chodu spotrebiča. Ak sa vám zdá výsledok nie úplne dokonalý, stlačte tlačidlo A Bit More a hriankovač vám toast ešte trochu dopečie.

Z hľadiska bezpečnosti určite oceníte aj funkciu automatického vypnutia prístroja v prípade zaseknutého chleba. Energetická úspornosť modelu je podporená automatickým prechodom do režimu Stand by po 30 sekundovej nečinnosti.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ kvalitné spracovanie – zliatina ušľachtilých kovov
+ veľmi široké otvory aj na hrubší krajec chleba či žemľu
+ absolútne tichý chod
+ výborné funkcie (najmä Lift & Look a A Bit More)
+ podsvietenie tlačidiel pri využívaní funkcií

thumb_down

- vyššia cena

Hriankovač Catler TS 4011 je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú mať kuchyňu vybavenú high tech spotrebičmi. Je však vhodný aj pre tých, ktorí už majú domácnosť vybavenú viacerými spotrebičmi tejto značky. Cena tohto modelu je pomerne vysoká, ak si ho však kúpite, tak určite nebudete ľutovať. Získate totiž prístroj s takými automatickými funkciami, s ktorými sa pri lacných hriankovačoch zaručene nestretnete.

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Catler TS4011

Recenzie

Orava HR 108

Orava HR 108

Neobvykle veľký hriankovač s kapacitou na 4 hrianky súčasne – hodí sa teda aj pre väčšie rodiny. S výkonom 1 200 W opeká hrianky rýchlo ,... Prečítať recenziu

Klarstein Sunday Morning

Klarstein Sunday Morning

Hriankovač Klarstein Sunday Morning je vybavený  2 priehradkami , regulátorom intenzity opekania ( 7 stupňov ) a nadstavcom na ohrievanie pečiva... Prečítať recenziu

Klarstein BT-318

Klarstein BT-318

Dvojmiestny hriankovač Klarstein BT-318-C s výkonom 1 000 W pripomína svojím dizajnom 50. – 60. roky. Nastaviteľných je 6 stupňov opečenia .... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Hriankovače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor STS 2652RD

Pridať komentár