Hriankovače dokážu premeniť každé obyčajné pečivo na chrumkavú dobrôtku, ktorú si doprajete nielen počas bohatých víkendových raňajok. Vychutnajte si teplé pečivo opečené do zlatova vďaka niektorému z modelov z nášho katalógu. Pozrieť si môžete aj naše Recenzie a Testy hriankovačov.

Najlepšie hriankovače 2021 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie hriankovače 2021 – recenzie, test, porovnanie

Výber hriankovača nie je záležitosť, ktorú by ste hravo nezvládli, ale aj pri tomto produkte sa nájdu rozdielne parametre. V obchode sa vám možno budú zdať všetky hriankovače rovnaké a líšiace sa iba dizajnom a farbou, ale opak je pravdou. Aj pri hriankovačoch nájdeme vyhovujúce základné modely a modely, ktoré majú niečo navyše. Na čo sa teda zamerať pri výbere? Určite na kvalitu továrenského... Prečítať článok

Parametre, ktoré sa môžu u rôznych výrobcov líšiť, ale na ktoré si treba pri výbere posvietiť

Príkon - Ten sa pohybuje od 800 W až po 2 200 W. Za dostatočne vysoký príkon pri hriankovači sa považuje hodnota okolo 1 000 W.

Funkcie a výbava - Nastavenie programov, doplnkové funkcie, ako kontrola stupňa opečenia, automatické vyhodenie a signalizácia. Plusom je program nahrievania, rozmrazovanie alebo možnosť jednostranného opekania.

Hriankovač

Zásuvka na odrobinky - Mala by sa dať ľahko vysúvať a mať aj určitú hĺbku, aby sa omrvinky z nej nevysypávali.

Dĺžka pripojovacieho kábla - Overte si dostatočnú dĺžku. Nemali by chýbať ani protišmykové nožičky.