Huawei TalkBand B2 recenzia

Huawei TalkBand B2 recenzia a skúsenosti

Skvelý hybridný fitness náramok . Huawei TalkBand B2 je výkonný šikovný náramok novej generácie, ktorý vám dopraje všetko, čo potrebujete pre aktívny život. Vie automaticky...

od 80.04 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento náramok som si vybral hlavne, kvôli veľmi peknému dizajnu. Zaujal ma aj vychytávkou používať vyberateľný displej, ako handsfree slúchadlo. A to sú asi dve veci, ktoré môžem aj z odstupom času veľmi kladne hodnotiť. Možno ešte cena, ktorá nie je až tak prehnane vysoká.

Moderný štýlový dizajn ma presvedčil o nákupe

Veľmi sa mi páčil dizajn a náramok je stále jeden z tých krajších. Aj po dlhom čase, čo náramok používam vyzerá veľmi pekne. Mám ho v čiernej verzii s gumeným remienkom. Negatívne hodnotím zapínanie. To uško cez ktoré sa remienok preťahuje má namále. Poznám pár ľudí, ktorým sa roztrhlo. Tiež som sa zo začiatku bál či jediný zapínací bod udrží náramok na mojom zápästí a stalo sami už pár krát, že sa rozopol. Samotný podlhovastý displej je veľmi pekný a dodáva náramku štýl.

Obchody, kde kúpite online:

Kvalita spracovania a displeja

Celkovo je spracovanie veľmi dobré a všetko pekne lícuje. Žiadne nedostatky som po tej stránke nenašiel. Určite je však kvalitnejší kožený náramok, ktorý má lepšie zapínanie. Čo má displej navrch na peknom vzhľade, to stráca na čitateľnosti na slnku. Na priamom slnku, keď som von už je to problém. Vodeodolnosť má IP57 a neškodí mu pár kvapiek vody, ale ja ho dávam pre istotu dole aj pri umývaní rúk.

Funkčne to zachránilo Bluetooth slúchadlo

Náramok funguje ako krokomer a celkom presne meria počet krokov, vzdialenosť, spálené kalórie a režim behu. Veľmidobre monitoruje spánok. V aplikácií sú rôzne možnosti nastavenia budíkov. Najzaujímavejšou funkciou je hovor cez Bluetooth za pomoci vyberateľného displeja. Nevyužívam to síce veľmi často, ale hovor funguje bez najmenších problémov. Ovládanie je jednoduché, posúvaním po displeji sa roluje ponuka a dlhším podržaním sa edituje.Displej sa ľahkým spôsobom vyberá z náramku, aby slúžil ako handsfree. Aktivuje sa otočením ruky alebo hardverovým tlačidlom zapínania.

Najväčšie plusy a mínusy

thumb_up

Kvalitné spracovanie
Veľmi pekný štýlový dizajn
Použitie ako handsfree
Jednoduché ovládanie
Presné meranie krokov
Funkcia spánku
Dobrá vydrž

thumb_down

Slabá čitateľnosť displeja na priamom slnku
Zapínanie pri gumenom náramku

Záver

Napriek všetkému mi inteligentný náramok Huawei TalkBand B2 slúži dobre a to už dosť dlhú dobu. Dizajn ani po dlhšom období nestratil na atraktivite. Stále keď ho mám na ruke zaujme. Pripájanie pomocou Bluetooth k mobilu je bezproblémové. Čo sa týka hovoru a použitia, ako handsfree funguje ako má. Nie je to náramok nabitý funkciami, ale skôr taký priemerný fitness náramok, handsfree a hodinky v jednom. Určite by som si ho vybral znova, ale už vo verzii s koženým náramkom. Hľadal som aj náhradný náramok, ale nikde som ho v ponuke nenašiel. Nosím ho aj ako pekný módny doplnok a keď si zvolím na displeji analógový ciferník veľa ľudí si ho mýli s hodinkami.

Zoznam článkov

3 najlepšie fitness náramky pre lepšiu motiváciu

3 najlepšie fitness náramky pre lepšiu motiváciu

Fitness náramky, ktoré sľubujú, že vás každý deň dostanú z postele, odmerajú vaše výkony, prinútia vás žiť zdravo a prekonávať seba samého, ocení určite každý profesionálny športovec, no nájdu si miesto aj u začiatočníkov či ľudí milujúcich pohyb. Ako si však vybrať ten pravý? Pred... Prečítať článok

Zarábajte písaním recenzií z pohodlia domova

Zarábajte písaním recenzií z pohodlia domova

Zarobte si z pohodlia domova písaním recenzií. Je to úplne jednoduché. Vy napíšete recenziu, my vám za ňu zaplatíme. Recenziu zverejníme na našej stránke. Ako to funguje? My chceme ponúknuť našim čitateľom plnohodnotné recenzie . Testovanie produktov je ale zdĺhavé a my nedokážeme... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Huawei TalkBand B2

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Fitness náramky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Garmin Vivosmart Optic

Pridať komentár