Cyklovozík Bike Original – recenzia, skúsenosti

Prijateľná cena
Nastaviteľná strieška so sieťkou a oknom
Nepremokavý materiál
Jednoduché rozloženie
Kompatibilný s väčšinou bicyklov
Primeraná váha

Hodnotenie:
(79.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Skladací vozík za bicykel na nosenie 2 detí s nosnosťou do 41 kg spríjemní vaše spoločné výlety do prírody či do mesta. Je vybavený dvoma bezpečnostnými pásmi, nastaviteľnou a nepremokavou polyesterovou strechou so sieťkou a oknom a reflexnými prvkami. V zadnej časti sa nachádza praktický úložný priestor. Vozík s dvojročnou zárukou je možné pripevniť za všetky typy bicyklov s kolesami 26“ alebo 28“. Na poskladanie nepotrebujete žiadne náradie.

Technické parametre: nosnosť = 41 kg (jedno dieťa max. 18 kg), rýchlosť = max. 13 km/h, rozmery = zložený - 130 x 80 x 75 cm / rozložený – 130 x 80 x 87 cm, hmotnosť = 13,3 kg, veľkosť kolies = 20 palcov

Páči sa vám cyklovozík Bike Original? Dostupný je v ✅ e-shope Decathlon.sk.

Pekné a kvalitné prevedenie

Vozík má nastaviteľnú strechu, ochrannú sieťku proti hmyzu, je vyrobený z polyesteru 6 000, ktorý je odolný voči vode a má pomerne veľké kolesá (20“), takže deťom poskytuje dostatočný komfort. Dizajn hodnotíme taktiež kladne, vozík vyzerá elegantne a športovo.

Cyklovozík Bike Original recenzia

Oceníte ho i vtedy, ak sa s bicyklami presúvate autom. Dá sa pekne poskladať a vložiť do kufra, pričom na jeho opätovné zloženie nepotrebujete žiadne náradie.

Hmotnosť 13 kilogramov by mala byť vyhovujúca pre všetkých priemerných športovcov s klasickým bicyklom, keďže vozík „pasuje“ iba na modely s kolesami 26“ a 28“.

Použiteľný na 3 sezóny

Nie, nehovoríme o kvalite, ale o nosnosti vozíka, ktorá je max. 41 kg, pričom váha jedného dieťaťa by nemala presiahnuť 18 kg. Ani vám táto matematika nesedí? Údaje poskytnuté výrobcom sú trošku mätúce, tak či onak, hmotnosť cca 18 – 20 kg dieťa dosiahne okolo 3. roku života. Vozík však môžete používať až od približne 6 mesiacov. Verdikt teda znie, „použijete ho skutočne iba počas 3 sezón“.

Pozitíva

Prijateľná cena
Nastaviteľná strieška so sieťkou a oknom
Nepremokavý materiál
Jednoduché rozloženie
Kompatibilný s väčšinou bicyklov
Primeraná váha

Negatíva

Vhodný len pre menšie a ľahšie deti


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 25.09.2020
Najlepšie cyklovozíky pre deti 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie cyklovozíky pre deti 2023 – recenzie, test, porovnanie

Cyklovozík je šikovné zariadenie, ktoré vám pomôže skĺbiť rodičovské povinnosti s vašou záľubou pre cyklistiku. Súčasná trhová ponuka je tradične veľmi široká a existuje množstvo rôznych značiek a modelov. Práve preto sme si pre vás pripravili kompletného sprievodcu kúpou cyklovozíkov. Ktoré parametre sledovať, z akých typov si môžete vyberať alebo aké sú dôležité funkcie – to všetko... Prečítať článok


Pridať komentár