3 najlepšie fitness náramky pre lepšiu motiváciu

Fitness náramky, ktoré sľubujú, že vás každý deň dostanú z postele, odmerajú vaše výkony, prinútia vás žiť zdravo a prekonávať seba samého, ocení určite každý profesionálny športovec, no nájdu si miesto aj u začiatočníkov či ľudí milujúcich pohyb. Ako si však vybrať ten pravý?

Fitness náramok

Pred výberom samotného náramku by ste mali poznať svoje ciele. Na základe nich teda zistíte, čo s náramkom budete robiť a aké funkcie od neho očakávate.

Najobľúbenejšie fitness náramky

Názov Hodnotenie Detail
Xiaomi MiBand 5   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIEZobraziť produkt
Samsung Galaxy Fit2   ✔   DOBRÉ RECENZIEZobraziť produkt
datartdatartdatart
Amazfit Band 5   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt
Huawei Band 4 Pro   ✔   DNES V AKCIIZobraziť produkt
Niceboy X-fit Plus   ✔   ĽUDOVÁ VOĽBAZobraziť produkt

Rôzne funkcie – rôzne možnosti

Fitness náramky sú pre ľudí naozaj motivačným kúskom elektroniky, ktorý ich burcuje k lepším výkonom svojimi štatistikami. Ak však existuje určitá športová aktivita, ktorú máte radi, ako napríklad plávanie alebo beh, musíte sa uistiť, že softvér vo vašom náramku bude podporovať tieto aktivity. Myslite na to, že od základných náramkov dostanete len základné funkcie, pomocou ktorých si viete odsledovať prejdenú vzdialenosť či spálené kalórie.

Pre viac športovo založených sú tu potom náramky s pokročilejšími funkciami ako meranie srdečného tepu, GPS, sledovanie tempa, nadmorskej výšky a podobne. Pre mnohých je taktiež dôležitý dizajn. Ten sa snažte skĺbiť so životným štýlom, aby dokonale vystihoval vašu osobnosť a vkus. Niektoré náramky ponúkajú iba senzory, pričom sa spárujú s vaším smartfónom a na ňom si pomocou potrebnej appky kontrolujete všetko potrebné. Iné náramky ponúkajú aj displej, na ktorom si sledujete všetky údaje v reálnom čase. V prípade, že sú vašou záľubou vodné športy, určite budete trvať na vodotesnom náramku, ktorých je tiež v ponuke mnoho.

Krátke recenzie

Neviete si zo širokej ponuky fitness náramkov vybrať ten správny? Mohol by vám pomôcť náš výber troch náramkov, s ktorými bude radosť športovať a taktiež bežne fungovať.

Hodnotenie článku:
(82.4%)

Pulbikované dňa: 02.09.2018

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Obľúbené produkty

Zobraziť kategóriu:


Pridať komentár