Steba SV 1 PRECISE

Elektrický hrniec Steba SV 1 PRECISE

Univerzálny elektrický hrniec  Steba SV 1 PRECISE je vybavený jedinečným sous-vide varičom , ktorý výborne zvláda nízkoteplotné pečenie, varenie a ohrievanie so zachovaním...

od 125.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Univerzálny elektrický hrniec Steba SV 1 PRECISE je vybavený jedinečným sous-vide varičom, ktorý výborne zvláda nízkoteplotné pečenie, varenie a ohrievanie so zachovaním všetkých nutričných vlastností potravín! Hrniec vám umožní presné varenie s rozdielom max.1°C. Prevarenie pokrmu je teraz prakticky nemožné. Svoje kulinárske schopnosti od teraz môžete previesť úplne na inú úroveň. Toto zariadenie je určené len pre varenie vo vákuu.

  Obchody, kde kúpite online:

  favorite Pridali sme nové recenzie na elektrické hrnce a redakčný výber najlepšie elektrické hrnce

  Sous-vide (tzn. "vo vákuu") je metóda, ktorú používa rad svetových šéfkuchárov. Pri tejto metóde sa potraviny pripravujú vo vzduchotesnom umelohmotnom obale vo vodnom kúpeli s kontrolovanou teplotou. Takto vákuované potraviny sa varia o presne stanovenej teplote, ktorá sa najčastejšie pohybuje v rozmedziach 55 - 60°C. Cieľom varenia je zachovať prirodzenú chuť, šťavu a textúru potraviny. Pri varení nedochádza k vysúšaniu, oxidácii ani vylúhovaniu potravín.

  Elektronický hrniec Steba SV 1 PRECISE má telo vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Ďalej je vybavený časovačom a elektronickou reguláciou teploty, ktorá vám umožní stanoviť teplotu s maximálnym rozdielom 1°C. Ľahkej údržbe napomáha možnosť umývať niektoré časti v umývačke riadu.

  Parametre

  Ďalšie parametre
  Objem hrnca/panvice 6 l
  Príkon hrnca/panvice 2200 W
  Displej áno
  Nastaviteľná teplota áno
  Funkcia držanie teploty Nie
  Funkcia hrnce ohrieva, pečie, varí
  Časovač/minútka áno
   
  Rozmery
  Šírka výrobku 29.0 cm
  Výška výrobku 23.0 cm
  Hĺbka výrobku 37.5 cm
  Hmotnosť výrobku 3.6 kg
  Šírka balenia 35.0 cm
  Výška balenia 33.0 cm
  Hĺbka balenia 45.0 cm
  Váha Balenia 4.2 kg

  Vývoj ceny produktu Steba SV 1 PRECISE

  Recenzie

  Klarstein Bristol 35

  Klarstein Bristol 35

  Pomalý hrniec Klarstein Bristol 35 sa skladá z dvoch častí : ťažkého vnútorného hrnca z keramiky s vekom , ktorý ponúka priestor pre želané... Prečítať recenziu

  Podobné produkty


  Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Elektrické hrnce

  Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

  Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Steba DD 1 ECO

  Pridať komentár