Nikon Coolpix S7000

Digitálny fotoaparát Nikon Coolpix S7000

Tenké kovové telo fotoaparátuNikon Coolpix S7000  bezpečne skrýva vo svojich útrobách svetlocitlivou elektroniku a ďalšie potrebné prvky, bez ktorých by fotoaparát nebol...

od 34.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tenké kovové telo fotoaparátuNikon Coolpix S7000  bezpečne skrýva vo svojich útrobách svetlocitlivou elektroniku a ďalšie potrebné prvky, bez ktorých by fotoaparát nebol fotoaparátom. Po zapnutí fotoaparátu dôjde k vysunutiu objektívu, ktorý reaguje na najmenší podnet zo strany fotografovaného objektu.

3,0 "LCD monitor s 461K

Obraz pritom môžete v reálnom čase sledovať na 3,0 "LCD displeji, ktorého vysoké rozlíšenie (461K) umožní rozpoznať sebemenší detail. Technológia Nikon Clear Color Display znižuje spotrebu energie a súčasne minimalizuje rušivé reflexie pri prezeraní snímok počas slnečného dňa. Ak vás pri fotografovaní ruší vyobrazené informácie o stave prístroja, môžete ich ľahko vypnúť priamym tlačidlom umiestneným po pravej strane displeja.

Wi-Fi a NFC konektivita

Zhotovené vysoko kvalitné snímky možno ľahko zdieľať použitím samostatného tlačidla Wi-Fi alebo pomocou technológie NFC, ktorá vyžaduje len jednoduché kliknutie fotoaparátom do chytrého zariadenia.

 

Obchody, kde kúpite online:

Zoomový objektív Nikkor

Širokouhlý objektív NIKKOR s 20 násobným zoomom (25-500 mm ekv. 135, f / 3,4-6,5, makro od 2 cm) dáva snímky s prirodzeným podaním farieb a minimálnym výskytom rušivých vád.

Širokouhlé 25 mm ohnisko zaberá zorný uhol, prostredníctvom ktorého sa ani v stiesnených priestoroch nebudete cítiť obmedzeni. Pre dosiahnutie ostrých snímok zbavených farebnej vady a rušivé odlesky, sú v optickej sústave zahrnuté špeciálne členmi.

Funkcia Dynamic Fine Zoom ďalej rozširuje zoom až na 40-násobné priblíženie - ideálne pre zachytenie výrazov v tvárach osôb i vzdialených akcií.

16MPx snímač CMOS s technológiou priameho osvetlenia

Na plochu 16MPx (1 / 2,3 ") CMOS snímača dopadajú skrze objektív svetelné lúče, ktoré sú nositeľmi informácií (tieto lúče sú následne starostlivo spracované obrazovým procesorom do podoby elektronických dát). Technológia priameho osvetlenia poskytuje vďaka vyššej svetelnej účinnosti jednotlivých pixelov spoločne s obvodom pre spracovanie obrazu EXPEED C2 brilantné snímky za každého osvetlenia. Citlivosť senzora je možné navýšiť z pôvodnej hodnoty 125 ISO až na 1 600, 3 200 a 6 400 ISO (k dispozícii pri použití režimu Auto). Zhotovené fotografie sa v obrazovom formáte JPEG ukladajú na SD / SDHC / SDXC pamäťové karty.

Hybridnej stabilizácie obrazu (VR)

Hybridné redukcia vibrácií v 4 osách koriguje chvenie fotoaparátu aj pri použití najdlhšej ohniskovej vzdialenosti objektívu a zaručuje získanie brilantných snímok za všetkých okolností.expozičné režimy

Nikon Coolpix S7000 je vybavený mnohými praktickými režimami, ktoré v maximálnej možnej miere uľahčujú samotný akt fotografovania a tým dávajú plné pole pôsobnosti vašej kreativite. Medzi tieto režimy patria okrem iného automatická voľba motívových programov (v ponuke ich je 18), športový motívový program sériového snímania (až 7 snímok v rýchlosti 8,4sn. / Sec.) A špecifický systém inteligentného portrétu vytvárajúce perfektné portréty. Pokročilý autofokus s detekcie tváre vrátane redukcie efektu červených očí vo fotoaparáte Nikon Coolpix S7000 umožňuje rýchle detekovanie a zaostrenie na až 12 tvárí v kompozícii a koriguje nesprávne sfarbenie očí v dôsledku použitia blesku pri expozícii.

Automatický režim HDR

Fotoaparát umožňuje ľahko vytvárať snímky s pôsobivými tonálnymi detailmi v ľubovoľnej situácii skombinovaním dvoch snímok s rôznou expozíciou a vytvorením jedinej snímky so širokým dynamickým rozsahom a bohatou farebnou gradáciou.

Panoráma 360 ° / 180 °

Našli ste pôsobivý výhľad, ktorý si chcete uchovať? Pre získanie výnimočných, dynamických panoramatických snímok stačí len zvisle alebo vodorovne posúvať fotoaparátom.

Inteligentný portrét

Fotoaparát vie, ako zabezpečiť, aby každá osoba vyzerala na snímke čo najlepšie: Samospúšť detekujúca úsmev automaticky vytvorí snímku v okamihu, keď sa vybraný objekt usmeje, Kontrola žmurknutia varuje v prípade, kedy detekuje žmurknutia fotografovanej osoby v čase vystavenia obrazu, a Redukcia efektu červených očí koriguje chybné sfarbenie očí v dôsledku použitia blesku.

Pokročilé funkcie vylepšenia vzhľadu

Pomocou 12 rôznych efektov budú vaše portréty vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým: k dispozícii sú efekty zmäkčenie pleti či vybielenie zubov, tiež môžete pridať riasenku, rúž alebo očné tiene.

Menu retušovanie

Buďte tvoriví a využite 32 filtrových efektov za pomoci funkcie Rýchle efekty v režime prehrávania. Vyskúšajte efekt Selektívna farba, ktorý pridá farbu monochromatickému snímky, alebo efekt Filter typu hviezda, ktorý dodá bodovým zdrojom svetla hviezdicové reflexy.

18 motívových programov

Odstráňte záhady z nastavovanie fotoaparátu za pomoci motívových programov optimalizujú automaticky nastavenie prístroja pre obľúbené fotografické štýly a efekty. Vynikajúcich výsledkov je možné dosiahnuť jednoduchým výberom režimu, ktorý zodpovedá najlepšie aktuálnym snímacím podmienkam.

Videosekvencie Full HD

Samostatné tlačidlo záznamu videosekvencie umožňuje ihneď zaznamenať všetky zábavné okamihy na Full HD videosekvencie. Urobenú stopáž možné navyše počas prehrávania upravovať vrátane mazanie nepotrebných častí.

Rozhranie, napájanie a výdrž na batérie

Fotoaparát disponuje okrem USB slotu aj HDMI konektor. Podľa prísnych noriem CIPA je možné zaobstarať až 190 snímok na jedno nabitie akumulátora EN-EL19.

Rýchle nabíjanie prostredníctvom USB

Vďaka rýchlemu nabíjania prostredníctvom rozhrania USB vášho notebooku alebo počítača budete mať plne nabitú batériu vždy, keď ju budete najviac potrebovať.

Nikon Image Space

Pri použití cloudové služby Nikon pre zdieľanie a archiváciu snímok Nikon Image Space majú všetci užívatelia výrobkov Nikon k dispozícii zadarmo úložný priestor online o kapacite 20 GB. Ďalšie informácie nájdete na stránke NIKON IMAGE SPACE.

Parametre

Všeobecné informácie
Typ fotoaparátu kompakt
Odolnosť nemá
Menu v CZ/SK jazyku Áno
Závit na statív Áno
 
Snímací čip
Druh snímača CMOS
Rozlišenie (foto) 16 Mpix
 
Objektív
Optický zoom 20 x
Digitálny zoom 4 x
Min. ohnisková vzdialenosť (ekv. 35mm kinofilmu) 25 mm
Max. ohnisková vzdialenosť (ekv. 35mm kinofilmu) 500 mm
Optický stabilizátor Áno
Svetelnosť objektívu (f) 3,4 - 6,5
 
Displej a hľadáčik
Typ hľadáčika displej
Veľkosť LCD 7.5 cm
Rozlíšenie LCD 460000 pix
Polohovateľný displej Nie
 
Pamäť
Podporované pamäťové karty SD karta, SDHC
Interná pamäť 20 MB
 
Rozhranie
Wi-Fi Áno
GPS Nie
 
Záznam videa
Max. rozlíšenie videa 1920x1080 pix
 
Farba
Farba biela
 
Ďalšie parametre
Typ batérií Li-Ion akumulátor
 
Rozmery
Šírka výrobku 9.9 cm
Výška výrobku 6.0 cm
Hĺbka výrobku 2.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Šírka balenia 1.4 cm
Výška balenia 1.0 cm
Hĺbka balenia 1.7 cm
Váha Balenia 0.8 kg

Vývoj ceny produktu Nikon Coolpix S7000

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Digitálne fotoaparáty

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Panasonic Lumix DMC-FZ200

Pridať komentár