Nikon Coolpix P900

Digitálny fotoaparát Nikon Coolpix P900

83x. To je neuveriteľná hodnota optického zoomu, ktorú často nedosahujú ani profesionálne teleskopické objektívy. Umožní vám priblížiť a zachytiť detaily nepozorovateľné...

od 434.36 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

83x. To je neuveriteľná hodnota optického zoomu, ktorú často nedosahujú ani profesionálne teleskopické objektívy. Umožní vám priblížiť a zachytiť detaily nepozorovateľné ľudským zrakom. Optická redukcia vibrácií s dvojitou detekciou a účinnosťou 5 EV výrazne potláča rozmazanie snímok. S využitím funkcie Dynamic Fine Zoom možno ďalej zoom rozšíriť až na 166-násobný. Objektív ukrytý v tele Nikonu Coolpix P900 je vstkutku unikátny.


Pripravený na každú situáciu

Obrazový snímač CMOS so 16 miliónmi pixelov a technológiou priameho osvetlenia fotodiód umožňuje ľahko dosiahnuť ostré snímky s bohatými detailmi aj za veľmi nízkej hladiny osvetlenia. Vysoko citlivý obrazový snímač ponúka vynikajúci výkon a ostré zábery s nízkou úrovňou šumu.

 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na digitálne fotoaparáty a redakčný výber najlepšie digitálne fotoaparáty

Ostré. Vždy a bez výnimky

Vďaka rýchlejšiemu automatickému zaostrovaniu a skrátenému oneskoreniu uzávierky (cca 0,12 s pri použití širokouhlého objektívu) nikdy nezmeškáte žiaden rozhodujúci okamih pri fotografovaní zvierat v prírode alebo tú správnu momentku. Svoju pozornosť uprite na tvorivú kompozíciu obrazu, zatiaľ čo zaostrovanie s vyhľadaním hlavného objektu rýchlo a presne rozpozná objekt a automaticky na neho zaostrí.

Fotoaparát za vás môže zvoliť najvhodnejšie nastavenie všetkých parametrov podľa vašej snímacej situácie. Stačí len vybrať motívový program najlepšie zodpovedajúci snímanému objektu a podmienkam, a fotoaparát vykoná automatickú optimalizáciu potrebných nastavení.

Ovládnite svoje snímky

Volič expozičných režimov je pre jednoduché ovládanie fotoaparátu jednou rukou situovaný na hornej strane prístroja a poskytuje ľahký prístup ku kľúčovým nastaveniam ako sú manuálne expozičné režimy (P/S/A/M). Funkčnému tlačidlu Fn môžete priradiť často používanú funkciu a následne meniť požadované nastavenie jedným stlačením. Korekcia zábleskovej expozície umožňuje dosiahnuť prirodzene pôsobiace snímky s vyváženou expozíciou pozadia a objektu osvetleného zábleskom.

Veľký výklopný a otočný displej

3" výklopný a otočný LCD displej (RGBW) s cca 921 000 pixelmi a technológiou Clear Color Display umožňuje využívať zaujímavé uhly pohľadu a zachytiť rýchlo sa meniace akcie. Antireflexná vrstva zaručuje optimálnu viditeľnosť v ľubovoľných svetelných podmienkach. Pokiaľ budete chcieť použiť radšej klasický hľadáčik, stačí priblížiť oko a fotoaparát automaticky prepne z displeja na elektronický hľadáčik.


Full HD videosekvencia

Veľmi plynulé videosekvencie špičkovej kvality (1080/60p) dopĺňa vysoko kvalitný zvuk sprostredkovaný mikrofónom so smerovou charakteristickou premennou v závislosti od nastavenia zoomu. Samostatné tlačidlo záznamu videosekvencie umožňuje rýchle prepnutie zo statických snímok na záznam videosekvencií. Prístroj umožňuje aj ľahko vytvárať pôsobivé časozberné videosekvencie.

Zabudované Wi-Fi a NFC

Zdieľajte svoje obľúbené zábery zvierat v prírode a ďalších prírodných krás priamo počas cestovania - jednoduchým dotykom tlačidla Wi-Fi alebo prostredníctvom technológie NFC, pri ktorej stačí len kliknúť fotoaparátom do chytrého zariadenia.

Parametre

Všeobecné informácie
Typ fotoaparátu kompakt
Odolnosť nemá
 
Snímací čip
Druh snímača CMOS
Rozlišenie (foto) 16 Mpix
 
Objektív
Optický zoom 83 x
Digitálny zoom 4 x
Optický stabilizátor Áno
Svetelnosť objektívu (f) 2,8 - 6,5
 
Displej a hľadáčik
Typ hľadáčika elektronický
Veľkosť LCD 7.5 cm
Rozlíšenie LCD 921000 pix
Polohovateľný displej Áno
 
Pamäť
Podporované pamäťové karty SD karta, SDHC
 
Rozhranie
Wi-Fi Áno
GPS Áno
 
Záznam videa
Max. rozlíšenie videa 1920x1080 pix
 
Farba
Farba čierna
 
Ďalšie parametre
Typ batérií Li-Ion akumulátor
 
Rozmery
Šírka výrobku 13.9 cm
Výška výrobku 10.3 cm
Hĺbka výrobku 13.7 cm
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Šírka balenia 15.2 cm
Výška balenia 10.6 cm
Hĺbka balenia 18.4 cm
Váha Balenia 0.7 kg

Zoznam článkov

Najlepšie vodotesné fotoaparáty na leto 2020

Najlepšie vodotesné fotoaparáty na leto 2020

Voda pokrýva viac ako 70% Zeme. To je teda poriadny priestor na objavovanie, čo poviete? Ak sú vodné plochy a ich hlbiny aj vašim druhým domovom, potom neváhajte a zadovážte si vodotesný fotoaparát. Len vďaka nemu si uchováte perfektnú pamiatku na návštevu podvodných svetov. Najlepšie... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Nikon Coolpix P900

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Digitálne fotoaparáty

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Canon PowerShot G9 X

Pridať komentár