Siemens EH 645BE18E

Indukčná varná doska Siemens EH 645BE18E

Sklokeramická indukčná varná doska o šírke 60 cm. Je vybavená veľmi moderným a intuitívnym ovládaním TouchControl. Dizajnovo je riešená bez dekoru. 4 indukčné varné zóny sú...

od 392 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Sklokeramická indukčná varná doska o šírke 60 cm. Je vybavená veľmi moderným a intuitívnym ovládaním TouchControl. Dizajnovo je riešená bez dekoru. 4 indukčné varné zóny sú vybavené funkciou rozpoznania hrnca. Iste oceníte aj funkciu powerBoost, ktorá zvýši rýchlosť ohrievania až o 50 %. K dispozícii máte 17 stupňov výkonu, a pre dokonalejšiu obsluhu môžete využiť Timer pre každú varnú zónu. Funkcia ReStart a QuickStart vám tiež dopomôže k lepšej obsluhe. Funkcia powerManagement vám zase dáva možnosť nastavenia maximálneho príkonu dosky.

Obchody, kde kúpite online:

Power Indukcia

Ihneď horúce. Teplo je odovzdávané priamo do hrncov a panvíc a ich obsah je ohrievaný pomocou indukčných cievok, bez zahrievania varného panelu. Tým je čas ohrevu je kratší, vyššia bezpečnosť a varný panel sa čistí oveľa jednoduchšie.

Funkcia Power Boost

Inovatívna sklokeramická varná doska disponuje funkciou Power Boost, ktoré vylepšuje komfort používania a tiež zlepšuje výsledky varenia. S touto funkciou môžete nastaviť zvýšenie výkonu a taktiež aj uvedenie jedla do varu o 50% rýchlejšie.

Timer s funkciou vypnutia

Akonáhle uplynie nastavený čas varenia, timer s funkciou vypnutia bezpečne vypne varnú zónu.

PowerManagement

Funkcia PowerManagement umožní nastavenie maximálneho príkonu indukčnej dosky. Na každej platni si môžete podľa svojich potrieb vybrať zo 17 stupňov. Medzi ďalšie funkcie varnej dosky patrí QuickStart, alebo ReStart. Medzi ďalšie funkcie varnej dosky patrí funkcia QuickStart, alebo ReStart.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje ukazovateľ zostatkového tepla pre každú varnú zónu. Okrem toho je súčasťou spotrebiča, detská poistka, bezpečnostné vypínanie, kontrolka prevádzky a hlavný vypínač.

Parametre

Konštrukcia
Typ varnej dosky
 
Indukcia
 
Prevedenie
Ovládanie dotykové
Typ varnej platne sklokeramika
Umiestenie ovládania vpredu
Typ hrany VD s rámčekom
 
Zóny
Počet varných zón 4
 
Funkcia
Časovač/minútka áno
Detská poistka Áno
Signalizácia zostatkového tepla
 
Áno
 
Ďalšie parametre
Celkový príkon 4.6 kW
Farba
 
čierna
Šírka 58.4 cm
 
Rozmery
Šírka výrobku 58.4 cm
Výška výrobku 5.7 cm
Hĺbka výrobku 51.4 cm
Hmotnosť výrobku 11.0 kg
Šírka balenia 59.7 cm
Výška balenia 12.0 cm
Hĺbka balenia 74.0 cm
Váha Balenia 12.0 kg

Zoznam článkov

Sklokeramické, indukčné, plynové - Ako vybrať varnú dosku

Sklokeramické, indukčné, plynové - Ako vybrať varnú dosku

Výber varnej dosky by mal závisieť od toho, ako často človek varí a či chce radšej ušetriť pri kúpe spotrebiča, alebo pri samotnom varení. Je na vás, či uprednostníte rýchlosť a jednoduchú reguláciu plynovej varnej dosky, alebo bezpečnosť pri indukčnej doske. V súčastnosti nájdete v... Prečítať článok

Ako vybrať varnú dosku. Plynovú, indukčnú alebo sklokeramickú?

Ako vybrať varnú dosku. Plynovú, indukčnú alebo sklokeramickú?

V súčasnosti panuje trend, že sa spotrebiče do domácnosti nevyrábajú len preto, aby poskytovali funkčné vlastnosti, ale majú tiež pridanú hodnotu v podobe pekného dizajnu. Je však dôležité, aby ste tomuto vývoju  nepodľahli  a pri výbere varných dosiek do kuchyne hľadeli najmä na... Prečítať článok

Prečo je indukčná varná doska najlepšia?

Prečo je indukčná varná doska najlepšia?

Počuli ste už o tom, že varenie na indukčnej doske je rýchlejšie, úspornejšie a bezpečnejšie? A zaujíma vás, či je to skutočne tak? Efektívne a tým pádom aj úsporné varenie na indukcii oceňuje čoraz viac kuchárov. Tepelnú energiu dokážu totiž na indukčnej varnej doske nastaviť s nevídanou... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Siemens EH 645BE18E

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Varné dosky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Whirlpool ACM 802

Pridať komentár