V rámci ústnej hygieny okrem kvalitnej zubnej kefky, nesmieme zabudnúť ani na doplňujúcu hygienu. Na tieto úkony používame dentálne nite, medzizubné kefky a v poslednej dobe veľmi obľúbené ústne sprchy. Ak zvažujete práve takým výrobkom rozšíriť vaše produkty pre starostlivosť o zuby a celkovú ústnu hygienu máme pre vás pár tipov a rád.

Ústne sprchy sa líšia hlavne intenzitou tlaku, frekvenciou čerpadla (počtom pulzov za minútu),počtom a druhmi trysiek, kombináciou vody a vzduchu. Zavážiť môže ich hmotnosť a ergonómia rukoväte, ako aj veľkosť zásobníka na vodu. V neposlednom rade napájanie, určite je praktickejšie vyberať ústnu sprchu, ktorá je nabíjateľná a vydrží po nabití dostatočne dlho aj bezdrôtovo.

Najlepšie ústne sprchy 2020 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie ústne sprchy 2020 – recenzie, test, porovnanie

Okrem kvalitnej zubnej kefky netreba zabúdať ani na doplňujúcu hygienu. Dentálne nite a medzizubné kefky určite poznáte. Hovorí vám však niečo aj ústna sprcha. Ústne sprchy sa líšia hlavne intenzitou tlaku, frekvenciou čerpadla , počtom a druhmi trysiek, kombináciou vody a vzduchu. Pri ich výbere zavážia ja ďalšie faktory. Pripravili sme pre vás sprievodcu... Prečítať článok