V rámci ústnej hygieny okrem kvalitnej zubnej kefky, nesmieme zabudnúť ani na doplňujúcu hygienu. Na tieto úkony používame dentálne nite, medzizubné kefky a v poslednej dobe veľmi obľúbené ústne sprchy. Ak zvažujete práve takým výrobkom rozšíriť vaše produkty pre starostlivosť o zuby a celkovú ústnu hygienu máme pre vás pár tipov a rád.

Ústne sprchy sa líšia hlavne intenzitou tlaku, frekvenciou čerpadla (počtom pulzov za minútu),počtom a druhmi trysiek, kombináciou vody a vzduchu. Zavážiť môže ich hmotnosť a ergonómia rukoväte, ako aj veľkosť zásobníka na vodu. V neposlednom rade napájanie, určite je praktickejšie vyberať ústnu sprchu, ktorá je nabíjateľná a vydrží po nabití dostatočne dlho aj bezdrôtovo.

Najlepšie ústne sprchy 2020 – veľký test a porovnanie

Najlepšie ústne sprchy 2020 – veľký test a porovnanie

Zostavili sme pre vás rebríček najlepších ústnych spŕch, ktorý je odrazom vašich skúseností a hodnotení. Zozbierali sme recenzie, hodnotenia a výsledky testov. Prečítali sme veľa diskusií na našich aj zahraničných stránkach a všetko sme spojili. Výsledkom je tento rebríček TOP 5 produktov v kategórii ústnych spŕch. Najlepšie ústne sprchy Názov Hodnotenie... Prečítať článok