Philips Sonicare HX8331/01

Ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01

Sami iste viete, že zdravie vašich zubov a ďasien je na nezaplatenie. Starajte preto o ne tak, ako si skutočne zaslúži. K dokonalej starostlivosti o ďasná a zuby pridajte...

od 71.98 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Sami iste viete, že zdravie vašich zubov a ďasien je na nezaplatenie. Starajte preto o ne tak, ako si skutočne zaslúži. K dokonalej starostlivosti o ďasná a zuby pridajte miesto zastarané zubnej nite ústnu sprchu Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 / 01 a môžete si byť istí, že ste pre svoje zuby urobili maximum. Najefektívnejší spôsob čistenia medzizubných priestorov vám garantuje zdravšie ďasná už za 2 týždne (testované klinickými štúdiami).

Môžete si sami zvoliť použitie s obyčajnou vodou alebo špeciálne ústnou vodou, podľa toho, čo vám bude viac vyhovovať. Zdravie vašich ďasien je rovnako dôležité, ako zdravie zubov samotných. Podľa klinických štúdií zlepšuje pravidelné používanie ústnej sprchy Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 / 01 zdravie vašich ďasien rovnako, ako použitie zubnej nite. Navyše je oveľa praktickejšie a hygienickejšie.

 

 

Obchody, kde kúpite online:

Ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01

 

Ako to celé funguje? Dokonale

Neviete si predstaviť, na akom princípe ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 / 01 vlastne funguje? Vďaka zmesi vzduchu a kapiek vody rozruší a odstráni zubný povlak z medzizubného priestoru. A to lepšie ako zubná niť alebo klasické medzizubné kefky.

Nová vysoko výkonná tryska AirFloss Ultra zosilňuje efekt našej technológie na báze vzduchu a mikrokapiček vody, ktorá je vďaka tomu účinnejšia ako kedykoľvek predtým. Sami si podľa svojich potrieb zvolíte jednoduchú, dvojitú, alebo dokonca trojitú dávku, ktorú spustíte aktivačným tlačidlom.

Ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01

Zubný plak? Minulosťou

Ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 / 01 odstráni až 99% zubného povlaku z ošetrených oblastí, príjemne a bez námahy. Zároveň významne prispieva k zníženiu výskytu zubného kazu v medzizubných priestoroch, práve pre svoju jedinečnú schopnosť čistiť tieto priestory šetrne a zároveň mimoriadne efektívne.

60 sekúnd pre zdravie vašich úst

Áno, stačí jedna minúta a všetko je dokonale vyčistené. Stačí si vybrať zvolenú frekvenciu dávky, pridržať aktivačné tlačidlo čistenia a ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331 / 01 v nepretržitých automatických dávkach urobí všetku prácu za vás. Alebo si môžete zvoliť manuálny režim a celý proces kontrolovať od začiatku do konca. Plnenie nádržky čistou vodou alebo antimikrobiálnou ústnou vodou ani nemôže byť jednoduchšie. Proste ju otvoríte, naplníte a zase zatvorte a ústna sprcha je pripravená.

Dokonalý set v jednom balení

Všetko, čo potrebujete pre dokonale vyčistené medzizubné priestory v jednom skvelom sete - 1 prístroj medzizubnej hygieny (telo) AirFloss Ultra, 1 tryska, 1 cestovné dobíjacia lítium-iónová batéria, ktorá vydrží až 2 týždne a LED kontrolka vás neustále informuje o úrovni nabitia ( úplné nabitie za 24 hodín), nabíjačka pre viac napätia a záruka dva roky.

Parametre

Ďalšie parametre
Úložný priestor Nie
Ústna sprcha Áno
Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
SMART Nie
 
Rozmery
Hmotnosť výrobku 0.3 kg
Šírka balenia 13.6 cm
Výška balenia 23.5 cm
Hĺbka balenia 8.4 cm
Váha Balenia 0.4 kg

Vývoj ceny produktu Philips Sonicare HX8331/01

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Ústne sprchy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Oral-B MD 20

Pridať komentár