Philips Sonicare HX8331/01 recenzia

Philips Sonicare HX8331/01 recenzia a skúsenosti

Sami iste viete, že zdravie vašich zubov a ďasien je na nezaplatenie. Starajte preto o ne tak, ako si skutočne zaslúži. K dokonalej starostlivosti o ďasná a zuby pridajte...

od 75.71 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Do rúk sa mi dostala táto kvalitná ústna sprcha, ktorú mi odporúčali známi a po dlhšom váhaní som to práve s týmto produktom skúsila. Mám citlivejšie ďasna a preto mi často pri čistení zubnou niťou alebo medzizubnou kefkou krvácali. Skúsiť preto takýto spôsob k základnému čisteniu zubov mi prišiel veľmi vhodný a šetrnejší k ďasnám.

Príjemný dizajn a ľahké používanie

Po rozbalení ma prekvapil príjemný dizajn v kombinácii bielej farby so sivými prvkami a pastelovou rúžovou. Jednoduchý dizajn a nízka hmotnosť u mňa zabodovali. Hneď po prvom obzretí mi bolo jasné akým spôsobom sa používa. Na tele sa nachádza tlačidlo s reguláciou intenzity a otvor do integrovaného zásobníku vody.

Obchody, kde kúpite online:

Výkon šitý na mieru

Čo sa týka intenzity tlaku prúdu vody ten je v kombinácii vzduchu a mikrokvapiek nastaviteľný presne tak, aby vyčistil nečistoty medzi zubami, jemne vám masíroval ďasná, ale zároveň bol veľmi šetrný k ďasnám. To som veľmi ocenila a aj s citlivejšími ďasnami môžete túto ústnu sprchu bez problémov používať. Na výber sú tri úrovne prúdu, jednoduchý, dvojitý a intenzívny trojitý prúd tlaku. Čo sa mi páčilo je možnosť automatického prúdu alebo manuálna kedy si prúd dávkujete sami. Nádobka je dostatočné veľká a hlavne otvor je dobrý pre bezproblémové naliatie vody. Používala som čistú vodu ale aj ústnu vodu, čo je plusom možnosť používanie aj ústnej vody.

Výbava a výdrž

V balení je okrem rukoväte a nadstavca (trysky) aj nabíjačka. Nabíjanie trvá určitú dobu a plné nabitie som dosiahla asi po 20 hodinách, ale čo je plusom výdrž po nabití bola celých 15 dní pri frekvencii používania 2 x denne. O stave batérie informuje malá LED kontrolka.

Plusy a mínusy

thumb_up

Príjemný dizajn
Jednoduché používanie
Možnosť automatického aj manuálneho dávkovania prúdu
Tri úrovne prúdu
Jednoduché dopĺňanie vody do zásobníka
Dobrá výdrž na jedno nabitie

thumb_down

Vyššia cena

Pohľad na záver

Ústna sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX 8331/ 02 je veľmi kvalitný výrobok a výborný pomocník pri ústnej hygiene. Jediným záporom je pre mňa cena, tá je vyššia a je na zvážení či okrem kvalitnej zubnej kefky ešte investujete do ústnej sprchy. Môžete samozrejme používať iné alternatívy, ako sú medzizubné kefky alebo dentálne nite, ale ak máte citlivé ďasna je ústna sprcha tým najšetrnejším riešením. U mňa to bola jasná voľba práve kvôli citlivosti ďasien. Rovnako je tento výrobok prínosom aj pre ľudí, ktorí majú problém so začínajúcou parandetozou a šetrne si ústnou sprchou môžu masírovať ďasna. Sú samozrejme aj lacnejšie modely a ak by vám táto ústna hygiena cenovo nevyhovovala, môžete zvoliť cenovo dostupnejšie riešenie, akým je model Panasonic EW1211W845, alebo model Oral-B ProfCare OxyJet.

Vývoj ceny produktu Philips Sonicare HX8331/01

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Ústne sprchy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Oral-B MD 20

Pridať komentár