Masterjump 305 cm + ochranná sieť recenzia

Masterjump 305 cm + ochranná sieť recenzia a skúsenosti

Špeciálny výhodný set trampolíny Masterjump 305 cm a ochrannej siete. Trampolína je vybavená zdokonaleným uchytením ochranného goliera a má informatívnu zábavnú potlač....

od 39.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Deti mi už večnosť pílili uši tým, že chcú trampolínu. Tak sme sa s mužom dohodli, že im ju konečne kúpime. A viete si predstaviť tú radosť. Odo dňa, čo sme ju poskladali sa stala totálnym favoritom medzi vonkajšími aktivitami. 

favorite Pridali sme nové recenzie na trampolíny a redakčný výber najlepšie trampolíny

Pre tento model sme sa rozhodli preto, lebo išlo o cenovo zvýhodnený set trampolíny a siete. Sieť je skvelým príslušenstvom, na ktorom určite neodporúčam šetriť. Naše decká sú počas skákania ako „odtrhnuté z reťaze“. Určite by preto nehľadeli na to, že skákacia plochá má aj nejaké okraje, cez ktoré sa dá ľahko vypadnúť. Počas skákania si samozrejme môžu hocijako ublížiť, s namontovanou sieťou som ale aspoň o kúsok pokojnejšia.

Trampolína stojí na šiestich nohách a je dostatočne stabilná, stačí ju postaviť na rovnú plochu. Jej nosnosť je až 100 kg. Pevná odrážacia plocha je vyrobená z odolného gumového materiálu. Priznám sa, že občas neodolám a na trampolíne si zaskáčem aj ja. Je to však poriadny „zaberák“, ktorý v sebe skrýva jednu veľkú výhodu. Decká sa na nej dokážu kvalitne unaviť a potom mi lepšie zaspia :-)

Výborná zábava na niekoľko sezón

Počas skákania treba dať na deti pozor, hrozí riziko zrážky a poriadneho plaču. Aby sme tomu predišli, tak sme zaviedli jednoduché pravidlo – vnútri môžu skákať maximálne dvaja a ak prídu susedovi chlapci, tak sa musia striedať. A rodičia majú chvíľu pre seba, môžu si pokojne sadnúť, vyložiť nohy a vypiť kávu.

Kúpu trampolíny určite neľutujem.  Nie je to hračka na jednu sezónu a za tie hodiny zábavy mi tie peniaze určite stáli. Deti sa z nej naozaj veľmi tešia a myslím, že ich len tak rýchlo neomrzí. Spokojná som aj ja, nakoľko moje ratolesti trávia dostatok času na čerstvom vzduchu a vykonávajú aspoň nejakú fyzickú aktivitu.

thumb_up

+ hodiny zábavy za málo peňazí
+ deti sa unavia a lepšie spia
+ rodičia majú čas na kávu a nemusia vymýšľať stále nové aktivity
+ bezpečnostná sieť ochráni dieťa pred vypadnutím
+ vysoká nosnosť a dobrá stabilita

thumb_down

- nedá sa používať v zime

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Masterjump 305 cm + ochranná sieť

Recenzie

Domyos Essential 420

Domyos Essential 420

Odolná trampolína s  veľkou odrazovou plochou  (380 cm), dobrou stabilitou a vysokou nosnosťou (do 130 kg) i odolnosťou je vhodná ako pre deti,... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Trampolíny

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu inSPORTline 430 cm

Pridať komentár