inSPORTline Xbike recenzia

inSPORTline Xbike recenzia a skúsenosti

Skladací rotoped inSPORTline Xbike je rotoped určený do menších domácností s nedostatkom voľného priestoru. Veľkou výhodou skladacieho rotopedu je možnosť jednoduchého...

od 114.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Model inSPORTline Xbike vyniká svojou ľahkou a skladacou konštrukciou. Stáva sa tak vhodným adeptom rotopedu do menších priestorov a domácnosti, kde je nedostatok priestoru. Jeho hlavnou devízou je tak jednoduchá skladovosť pri zloženom stave.Tento rotoped si môžete vziať aj na dovolenku alebo na chatu. Nezaberie vám veľa miesta ani v kufri auta. Funkciami nezaostáva za inými rotopedmi.

 

 

Obchody, kde kúpite online:

Počítač vám zobrazí tréningové namerané hodnoty, čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, počítanie prejdených kilometrov a pulz. Meranie pulzu prebieha snímačom tepovej frekvencie v rukovätiach. Sedadlo je nastaviteľné do výšky a jeho posuv je možný aj po konštrukcii rotopedu dopredu alebo dozadu v istom uhle, ale len v určitom úseku. Hoci konštrukcia pôsobí nestabilným dojmom, opak je pravdou. Vydrží nosnosť do 100kg. Jeho kvalitné prevedenie a pevné spoje zaručujú jeho stabilitu.

 

Dizajn tohto modelu je naozaj veľmi jednoduchý, ale mne sa jeho červeno čierne prevedenie veľmi páči. Vybočuje tak z radu bielo sivých zariadení.

Konštrukcia - tá je jednoduchá, pozostáva z dvoch hlavných časti. Montáž som zvládla hravo, takže sa nemusíte obávať zložitého skladania a zdĺhavého šraubovania. Môj prvotný pocit z nestability konštrukcie sa rýchlo stratil. Aj napriek štíhlej konštrukcii stojí rotoped pevne na mieste.

Funkcie - počítač disponuje základnými funkciami. Nič navyše som neobjavila, ale pre domáce cvičenie to naozaj stačí. Zobrazované údaje sú zrozumiteľné aj pre laika.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Jednoduchá, skladacia konštrukcia
+ Úspora priestoru v zloženom stave
+ Kvalitné spracovanie
+ Základne dostačujúce meranie
+ Dizajn
+ Transportné kolieska pre premiestnenie

thumb_down

- Hmotnosť záťažového kolesa
- Konštrukčne jednoduchší model

Pohľad na záver

Model inSPORTline Xbike v peknom červeno čiernom prevedení možno osloví viac ženy. Mne sa jeho dizajn aj farba páčila. Konštrukčne je vhodný skôr pre dámy, ako pre robustné mužské postavy. Vhodný aj v rámci rehabilitácie po úrazoch dolných končatín. Dizajn je pekný, chod rotopeda tichý a funkcie dostačujúce. Čo robí tento model zaujímavým je jeho skladacia konštrukcia a výhoda uskladnenia v akomkoľvek priestore. V malom byte je tento rotoped dobrým výberom. Kamkoľvek som si ho postavila, tam sa zmestil a nezavadzal. Prenášanie bolo bezproblémové, stačilo zložiť a preniesť. Ak by som mala jednotou vetou zhodnotiť tento prístroj, poviem „ v jednoduchosti je krása“.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Ako vybrať rotoped

Ako vybrať rotoped

Pokiaľ chcete naozaj začať s cvičením, stavte na pohodlný a pritom kvalitný prístroj, na ktorom bude radosť cvičiť. Poradíme vám, podľa čoho si treba vybrať.

Čítať celý článok

Vývoj ceny produktu inSPORTline Xbike

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Spokey Floryda

Pridať komentár