inSPORTline Xbike recenzia

inSPORTline Xbike recenzia a skúsenosti

Skladací rotoped inSPORTline Xbike je rotoped určený do menších domácností s nedostatkom voľného priestoru. Veľkou výhodou skladacieho rotopedu je možnosť jednoduchého...

od 111.77 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Model inSPORTline Xbike vyniká svojou ľahkou a skladacou konštrukciou. Stáva sa tak vhodným adeptom rotopedu do menších priestorov a domácnosti, kde je nedostatok priestoru. Jeho hlavnou devízou je tak jednoduchá skladovosť pri zloženom stave.Tento rotoped si môžete vziať aj na dovolenku alebo na chatu. Nezaberie vám veľa miesta ani v kufri auta. Funkciami nezaostáva za inými rotopedmi.

 

 

Obchody, kde kúpite online:

Počítač vám zobrazí tréningové namerané hodnoty, čas, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, počítanie prejdených kilometrov a pulz. Meranie pulzu prebieha snímačom tepovej frekvencie v rukovätiach. Sedadlo je nastaviteľné do výšky a jeho posuv je možný aj po konštrukcii rotopedu dopredu alebo dozadu v istom uhle, ale len v určitom úseku. Hoci konštrukcia pôsobí nestabilným dojmom, opak je pravdou. Vydrží nosnosť do 100kg. Jeho kvalitné prevedenie a pevné spoje zaručujú jeho stabilitu.

 

Dizajn tohto modelu je naozaj veľmi jednoduchý, ale mne sa jeho červeno čierne prevedenie veľmi páči. Vybočuje tak z radu bielo sivých zariadení.

Konštrukcia - tá je jednoduchá, pozostáva z dvoch hlavných časti. Montáž som zvládla hravo, takže sa nemusíte obávať zložitého skladania a zdĺhavého šraubovania. Môj prvotný pocit z nestability konštrukcie sa rýchlo stratil. Aj napriek štíhlej konštrukcii stojí rotoped pevne na mieste.

Funkcie - počítač disponuje základnými funkciami. Nič navyše som neobjavila, ale pre domáce cvičenie to naozaj stačí. Zobrazované údaje sú zrozumiteľné aj pre laika.

Plusy a mínusy

thumb_up

+ Jednoduchá, skladacia konštrukcia
+ Úspora priestoru v zloženom stave
+ Kvalitné spracovanie
+ Základne dostačujúce meranie
+ Dizajn
+ Transportné kolieska pre premiestnenie

thumb_down

- Hmotnosť záťažového kolesa
- Konštrukčne jednoduchší model

Pohľad na záver

Model inSPORTline Xbike v peknom červeno čiernom prevedení možno osloví viac ženy. Mne sa jeho dizajn aj farba páčila. Konštrukčne je vhodný skôr pre dámy, ako pre robustné mužské postavy. Vhodný aj v rámci rehabilitácie po úrazoch dolných končatín. Dizajn je pekný, chod rotopeda tichý a funkcie dostačujúce. Čo robí tento model zaujímavým je jeho skladacia konštrukcia a výhoda uskladnenia v akomkoľvek priestore. V malom byte je tento rotoped dobrým výberom. Kamkoľvek som si ho postavila, tam sa zmestil a nezavadzal. Prenášanie bolo bezproblémové, stačilo zložiť a preniesť. Ak by som mala jednotou vetou zhodnotiť tento prístroj, poviem „ v jednoduchosti je krása“.

Autor recenzie
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu inSPORTline Xbike

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Rotopedy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Spokey Kartagena

Pridať komentár