inSPORTline Kapara recenzia

inSPORTline Kapara recenzia a skúsenosti

Cyklotrenažér inSPORTline Kapara svojimi parametrami a kvalitou spracovania prekoná niektoré drahé modely, ktoré poznáte z komerčných fitness centier. Cyklotrenažér Kapara...

od 633.7 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Super prístroj, ktorý využívam denne. Pokiaľ som bývala u rodičov, mali sme doma rotoped. Cvičila som na ňom pravidelne, ale bolo premáhanie. Vôbec ma to nebavilo. Keď som sa presťahovala, rozmýšľala som, čo si zadovážim. Vyskúšala som tento cyklotrenažér. Som s ním veľmi spokojná a cvičenie už nie je pre mňa utrpením. Mám ho umiestnený tak, že vidím na televízor a môžem aj športovať a pozerať film. Je to naozaj super.

Tento model je veľmi tichý, čo ma veľmi prekvapilo. Náš starý rotoped strašne hučal a pukotal. Tento cyklotrenažér aj po pol roku stále ako nový - takmer ho nepočuť.

Obchody, kde kúpite online:

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu inSPORTline Kapara

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Cyklotrenažéry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu inSPORTline Baraton

Pridať komentár