Hecht 945

Hecht 945 reťazová píla

Obľúbená motorová píla Hecht 945  za skvelú cenu, vhodná pre všetky chatárov, chalupárov, ale aj do lesa. Píla je poháňaná 2-taktným benzínovým motorom s objemom 45 cm3 s...

od 9.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Obľúbená motorová píla Hecht 945 za skvelú cenu, vhodná pre všetky chatárov, chalupárov, ale aj do lesa. Píla je poháňaná 2-taktným benzínovým motorom s objemom 45 cm3 s výkonom 2,7 HP, vďaka ktorému spoľahlivo reže aj drevo väčších priemerov. Motor je vybavený kvalitným japonským karburátorom Walbro pre hladký chod a dlhú životnosť. Štandardnou výbavou je 39 cm dlhá, vysoko kvalitná lišta s reťazou 0,325 ", oboje od popredného amerického výrobcu OREGON. Pre jednoduchšie štartovanie aj v tuhých mrazoch je píla vybavená primerom (dávkovačom paliva do karburátora) a automaticky vypínaným sytičom.

Samozrejmosťou je bezpečnostná brzda pre ochranu obsluhy a kovová zubová opierka pre komfortné rezanie. Kvalitné pogumované madlá zaisťujú pevný úchop a pohodlie pri práci zvyšujú veľké gumové silentbloky, ktoré účinne tlmia vibrácie. Dobre prístupný vzduchový filter umožňuje ľahké čistenie a údržbu.

Píla je vhodnou voľbou pre bežné rezanie na záhrade aj v lese a kvalitným pomocníkom na všetky druhy dreva. Hmotnosť píly bez lišty je 5,3 kg. K píle je možné prikúpiť aj box pre prevoz a uskladnenie i ďalšie príslušenstvo.

Všeobecné vlastnosti

  • motor benzínový 2 – taktný
  • jednoduchá manipulácia

Technické parametre

  • hmotnosť (kg) 5,4
  • výkon (HP) 2,7
  • dĺžka lišty (cm) 39,0
  • objem (cm3) 45,0
  • výkon (kW) 2,1
  • výkon (PS) 2,7

Hmotnosť píly je uvedená bez rezacieho príslušenstva.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na reťazové píly a redakčný výber najlepšie reťazové píly

Parametre

Výkon 2,1/2,7 kW/HP  
Objem 45 cm3  
Hmotnosť 5,3 kg  
Dĺžka lišty 39 cm  
Možnosť odsávania Nie  
Ďalšie parametre Lišta Oregon
Karburátor Walbro
Primer

Doporučený motorový olej: Castrol Garden 2T
 

Vývoj ceny produktu Hecht 945

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Reťazové píly

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Husqvarna 236

Pridať komentár