BenQ MS506 recenzia

BenQ MS506 recenzia a skúsenosti

Vďaka jasu 3 200 ANSI lumenov a vysokému kontrastnému pomeru 13 000 : 1 umožňuje nákladovo efektívny a ekologicky šetrný projektor MS506 fantastické full - screen prezentácie s...

od 255.23 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Projektor využívame v práci na prezentácie pre klientov. Je to pomôcka, bez ktorej sa moderná spoločnosť jednoducho nezaobíde. Model BenQ MS506 sme s kolegom vybrali, pretože nám bol odporučený predajcom v elektre ako spoľahlivý výrobok s nízkou kazivosťou. Teda presne taký, aký sme potrebovali, aby sme s ním po roku používania nemali zbytočné starosti.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na projektory a redakčný výber najlepšie projektory

Keďže sa v nákupe takýchto prístrojov vôbec nevyznám, tak som si musel nechať poradiť. V predajni som sa dozvedel, že pre denné premietanie je potrebná svietivosť aspoň 2800 ANSI lumenov. Náš projektor ich má 3200 a celková kvalita obrazu je aj počas jasných letných dní výborná. Text je ostrý, dobre čitateľný a farebnosť obrázkov je rovnaká ako na obrazovke počítača.

Šetrí energiu aj vaše financie

Tento projektor sme si vybrali aj kvôli tomu, že má zaujímavú funkciu, ktorá dokáže automaticky nastaviť intenzitu jasu a kontrast pre ideálny obraz. A k tomu zároveň prispôsobí množstvo energie, ktorá je na tento výkon potrebná. S kolegami teda nemusíme manuálne nič nastavovať a preto tento Eco režim využívame pravidelne.

Projektor je absolútne bez údržbový. Na svoju prevádzku potrebuje jedine elektrinu a funkčnú lampu. Jej výmena nie je lacná záležitosť a preto som ozaj rád, že tento výrobok dokáže optimálne fungovať aj v režime, ktorý šetrí lampu. Tá má podľa informácií výrobcu vydržať až 6 000 hodín používania. My projektor využívame cca 10 hodín týždenne, takže by nám lampa mala vydržať roky.

S kúpou tohto modelu od BenQ sme naozaj spokojní. Kvalita obrazu prezentácií je vždy výborná, osvedčil sa nám aj počas teambuildingových filmových maratónov.  Jeho cena bola prijateľná a samotný prístroj je ekonomicky nenáročný. Sám sa postará o úsporu energie, zbytočne nezaťažuje lampu a tým predlžuje jej životnosť. 

thumb_up

+ výborná svietivosť aj počas najjasnejších dní
+ má úsporný režim
+ dlhá životnosť lampy
+ dobrá cena

thumb_down

- zatiaľ sme na nič negatívne nenarazili

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu BenQ MS506

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Projektory

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Epson EB-X31

Pridať komentár