Sana Juicer Omega EUJ-707

Sana Juicer Omega EUJ-707 odšťavovač

Horizontály závitovkový odšťavovač Sana Juicer Omega EUJ-707  je vybavený kvalitným motorom, ktorý má iba 70 otáčok za minútu. Tento šetrný spôsob spracovaním surovín...

od 399 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Horizontály závitovkový odšťavovač Sana Juicer Omega EUJ-707 je vybavený kvalitným motorom, ktorý má iba 70 otáčok za minútu. Tento šetrný spôsob spracovaním surovín zaisťuje, že nedochádza ku strate vitamínová, minerálov a enzýmový ako je to bežné u vysokorýchlostných odšťavovačov. Odšťavovač využíva k odšťavovaniu dvojfázové sitko, ktore zaručujú maximálnu výťažnosť. Dokáže spracovať všetky bežné druhy ovocia a zeleniny, ale aj problematické suroviny, Ako sú ríbezle, ananás alebo pepíkový zeler.

Odšťavovač je vyrobený z BPA free materiálov, ktoré nemajú negatívne účinky na fungovanie imunitného systému človeka. Medzi ďalšie prednosti odšťavovača patrí vysoká výťažnosť šťavy s kvalitne vylisovanú vlákninou, veľký plniaci otvor, voliteľne hrubé sitko, sklenená nádoba na šťavu, nerezová nádoba na drť, nadčasový dizajn, stabilizačné podložky a tichý chod.

Sana Juicer Omega EUJ-707 nie je iba odšťavovač. Jednoduchou výmenou odšťavovacieho sitka za homogenizačné puzdro je možné prístroj využiť na výrobu niekoľkých druhov cestovín, mletie kávy (drví iba na hrubo), prípravu orechového masla, detskej výživy, zmrzliny, sorbetu a inych zdravých pokrmov, ktore si skoro obľúbite nielen vy, ale aj Vaše deti.

Šikovný tvar tela umožňuje prenášať odšťavovač bez akejkoľvek rukoväti. Novinkou je napájací kábel, ktorý vychádza z dolnej časti odšťavovača. Poloha kábla umožňuje zapojenie zástrčky priamo do zásuvky na stene bez ohľadu na umiestnenie odšťavovača.  Živé enzýmy obsiahnuté v šťave z odšťavovača zaisťujú čerstvú a živú šťavu, ktora si uchováva vzhľad, chuť a živiny až po dobu 48 hodín pri uskladnení v chladničky.

Príslušenstvo

  • Jemné sitko
  • Hrubé sitko
  • Homogenizačné puzdro
  • Nástavce na cestoviny, pyré, orechové maslo, ...
  • Sklenená nádoba na šťavu
  • Nerezová nádoba na drť
  • Sitko na šťavu
  • Zatláčacia zátka s tesnením
  • Kefka na čištenie
  • Slovenský a anglický návod na obsluhu

Obchody, kde kúpite online:

Parametre

Prevedenie Lis na citrusy  
Príkon 200 W  
Otáčky 70 ot/min  
Ďalšie funkcie Spoločnosť SANA PRODUCTS v spolupráci s tradičným výrobcom odšťavovačov Omega navrhli odšťavovač s ohľadom na dizajn, praktičnost i funkčnost. Odšťavovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 je prvý horizontálny odšťavovač vyrobený z BPA free materiálov. Oceňujeme hlavne veľký plniaci otvor (40 x 45 mm), čo urýchli proces prípravy surovín a samotného odšťavovania. Novinkou je použitie voliteľného hrubého sitka k odšťavovaniu mäkkých plodov. Oblý tvar tela prístroja a umiestnenie vypínača z boku zaisťuje, že nedochádza k zatečeniu šťavy do špatne čistiteľných miest, ako je tomu u iných odšťavovačoch. Súčasť balenia je sklenená nádoba na šťavu a nerezová nádobu na drť, čo ocenia predovšetkým Tí, ktorí nemajú radi šťavu v plastových nádobách. Odšťavovač Sana Juicer by Omega EUJ-707 zaisťuje spoľahlivosť, bezproblémovú obsluhu a ľahkú údržbu.


Farba: perleťová biela
Spôsob odšťavovania: šnekový
Výkon motora: 200 W
Počet otáčok: 70 ot./min
Hmotnosť: 5,7 Kg
Lahkosť odšťavovania: 5/5
Rozmery: 420/187/320 mm
 

Vývoj ceny produktu Sana Juicer Omega EUJ-707

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Odšťavovače

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Sencor SJE 1005

Pridať komentár