PUKY LRM recenzia

PUKY LRM recenzia a skúsenosti

Odrážadlo PUKY umožňuje dieťaťu učiť sa a rozvíjať vlastnosti, ktoré neskôr využije pri riadení bicykla. Dieťa potom z odrážadlá plynule presadne na bicykel a nemusíte...

od 65.9 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Odrážadlo dostala naša malá na narodeniny od starých rodičov. A veľmi sa z neho teší. Je pekné farebné a naozaj kvalitné. Vždy, keď ideme von, tak musí ísť s nami. Prechádzka nám síce trvá celú večnosť, ale kým je vonku pekné počasie, tak nám to vôbec nevadí. 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na odrážadlá a redakčný výber najlepšie odrážadlá

O značke PUKY som už počula od kamošiek. Ide síce o drahšie, ale zato dosť kvalitné výrobky. Veľkou výhodou tohto odrážadla je to, že má nastaviteľné sedadlo a riadidlá. Dá sa prispôsobiť výške dieťatka a rastie s ním. Jeho hmotnosť je nízka a tak sa aj ľahko prenáša. Neťaží ma v rukách, keď už môj malý „športovec“ nevládze a berieme ho vždy aj na výlety.

Naša malá sa na odrážadle naučila jazdiť už po pár dňoch skúšania. Nasadanie a zosadanie jej v podstate nerobilo vôbec problém, všetko po chvíľke pochopila. Páči sa jej to, že môže otáčať volantom a že nemusí chodiť po vlastných nohách. A aj to, že si má kde vyložiť nožičku.

Stabilné odrážadlo, na ktoré si dieťa zvykne raz-dva

Konštrukcia je dostatočne pevná a stabilná, počas jazdy nič nehrká a nevŕzga. Páči sa mi aj kvalita koliesok, ktoré sa ani po pár mesiacoch používania nezdajú veľmi opotrebované. Sú vyrobené z akejsi tvrdej gumy alebo peny, ktorú nepoškodí ostrý kamienok či sklo. Defekt na nich určite nechytíte. Takže nemusíte jazdiť iba po betóne, ale aj po prírodnejšom teréne – všade tam, kde to vášmu drobcovi pôjde. A keďže je kvalita vyhotovenia značky Puky na veľmi vysokej úrovni, tak predpokladám že niečo vydrží a že ho využijeme aj pri druhom dieťati.

Odrážadlo je okrem skvelej letnej zábavky aj výbornou pomôckou, ktorá naučí dieťa udržať si rovnováhu. To by malo dieťaťu pomôcť naučiť sa bicyklovať bez pomocných koliesok. Uvidíme... Každopádne som veľmi rada, že si naň malá tak rýchlo zvykla a že už na ňom jazdí ako šarkan. 

thumb_up

+ kvalitná značka
+ výborné spracovanie
+ malá sa na ňom naučila rýchlo jazdiť
+ a tá radosť :-)

thumb_down

- vyššia cena, asi si ho nemôže dovoliť každý

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu PUKY LRM

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Odrážadlá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu KAWASAKI KTR 12

Pridať komentár