Catler GR8012 recenzia

Catler GR8012  recenzia a skúsenosti

Kontaktný a barbecue  gril 2v1 Catler GR 8012  má dosky s nepriľnavým povrchom, takže lahodné pokrmy pripravíte aj bez oleja. Gril je možné navyše roztvoriť, takže pri...

od 189 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento gril som dostal od mojej manželky a detí k 50-tke. A musím povedať, že si neviem predstaviť lepší darček. Pravidelné grilovačky s rodinou a priateľmi sú u nás totiž tou najlepšou letnou aktivitou, pri ktorej sa človek jednoducho nezaobíde bez kvalitného grilu.

favorite Pridali sme nové recenzie na grily a redakčný výber najlepšie grily

Catler GR 8012 je všestranný gril, na ktorom môžete ukuchtiť takpovediac čokoľvek. Od steakov, klobások, rýb až po rôzne druhy zeleniny. Na prvý pohľad sa mi zdal malý a pomyslel som si, že sa na jedlo bude čakať až príliš dlho. Potom mi žena prezradila, že sa dá úplne roztvoriť a že my vlastne môžeme grilovať na oboch stranách súčasne.

Dizajnovo ide o veľmi pekný spotrebič. Páči sa mi nerezový povrch, ale aj kvalita plastov, ktoré snáď vydržia dostatočne dlho. Na grile si samozrejme viete regulovať teplotu. Od lacnejších konkurentov ho odlišuje hlavne funkcia časovač, pomocou ktorého si viete nastaviť dobu prípravy pokrmov. Veľmi rád ho využívam v tom momente, ak jedlu chýba „ešte minútka“ a ja už potrebujem odbehnúť pre chleba či taniere.

Povrch, na ktorom sa jedlo neprichytí

Gril má nepriľnavý povrch, jedlo sa na ňom neprichytáva a preto sa aj jednoducho čistí. Na výber máte dva „druhy“ plochy – klasickú rovnú alebo rebrovanú. Grilovanie je rovnomerné, nezáleží na tom, či máte mäsko položené bližšie k stredu alebo na okraji grilovacej plochy. Catler GR 8012 sa dá používať nielen vonku, ale aj vo vnútri. Ak máte radi zapekané bagety, tak ho môžete použiť zaklopený a pripraviť si rýchly a chutný chrumkavý olovrant.

Výborným nápadom je vyberateľná miska na nadbytočnú mastnotu, do ktorej počas grilovania steká olej. Pripravené jedlo je podľa môjho názoru veľmi chutné a snáď aj zdravšie. Tento gril splnil nadmieru moje očakávania a som zaň naozaj vďačný. Jeho kúpu nebudete banovať. 

thumb_up

+ 2 v 1 - klasický aj kontaktný gril v jednom prístroji
+ funkcia časovač
+ nepriľnavý povrch
+ odnímateľná miska na nadbytočnú mastnotu

thumb_down

- vysoká cena

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Catler GR8012

Recenzie

Klarstein Showmaster

Klarstein Showmaster

Stolný elektrický gril Klarstein Showmaster s výkonom 1 500 W a ochranným skleneným krytom dosahuje teplotu až do 250 °C . Teplota je... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Tefal Optigrill EE GC702D34

Pridať komentár