Tefal GC305012 recenzia

Tefal GC305012 recenzia a skúsenosti

Praktický, výkonný a velmi kontaktný gril  Tefal GC305012  v kovovej povrchovej úprave má veľmi jednoduchú údržbu vďaka vyberateľným grilovacím doskám a odkvapkávacej miske...

od 68 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Gril od spoločnosti Tefal, ktorý kúpite za veľmi dobrú cenu, je rozmerovo kompaktný a veľmi praktický. Po roztvorení vás prekvapí dostatočne veľkou grilovacou plochou, ale aj výborným výkonom. Používať ho môžete dvojakým spôsobom – ako klasický alebo aj ako kontaktný  gril, vďaka ktorému si doma pripravíte chrumkavé paniny či bagety. 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na grily a redakčný výber najlepšie grily

Pri výbere nového grilu sme s rodinkou pozerali nielen na cenu, ale aj na drobnosti, akými sú skladnosť, údržba či recenzie ľudí, čo si ho už zakúpili. Model Tefal GC305012 nám vyšiel ako jedna z najlepších alternatív.

Kvalita pripravených jedál je výborná, gril si poradí s bravčovým, hovädzím a hydinovým mäsom, výborne pripraví aj rybu a zeleninu. Stačí len trochu praxe, odsledovať si ideálnu teplotu (k dispozícií je 3 stupňový termostat), dobu prípravy jedla a budete naozaj spokojní. Gril počas pečenia prská všade naokolo, to je ale úplne bežné a radosť z grilovačky s kamarátmi vám to určite nepokazí.

Absolútne nenáročné čistenie

Medzi jeho najväčšie pozitíva patrí jednoduché čistenie. Tento spotrebič sa totiž dá veľmi jednoducho rozoberať , čo maximálne uľahčuje jeho údržbu. Povrch grilovacej plochy je potiahnutý nepriľnavým povrchom, ktorý je pri bežnom používaní dostatočne odolný. Pre istotu ho však nedrhnite drôtenkou, to by ho mohlo poškriabať.

Dosky na grilovanie sú dokonca vhodné do umývačky riadu. Ja osobne dosky vždy najskôr namočím do teplej vody so saponátom a potom ich ručne vyčistím. Nečistoty idú krásne dole. Tento model má aj praktickú misku, do ktorej steká prebytočná mastnota a šťava z jedla. Tekutina sa neodparuje na grilovacej ploche a tak ju ani zbytočne neznečisťuje.

Tento gril môžem z vlastnej skúsenosti odporučiť aj ostatným milovníkom letného grilovania – je super spoločníkom na dvor alebo balkón.  

thumb_up

+ kvalita od Tefal
+ má misku na odtekanie mastnoty a zbytočnej šťavy
+ dá sa rozložiť alebo použiť ako kontaktný gril
+ môžem si doma robiť zapekané bagety
+ prijateľná cena
+ dá sa ľahko čistiť
+ má nepriľnavý povrch
+ dá sa používať vnútri aj vonku

thumb_down

- gril počas grilovania prská, ale to robí každý

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Tefal GC305012

Recenzie

Klarstein Showmaster

Klarstein Showmaster

Stolný elektrický gril Klarstein Showmaster s výkonom 1 500 W a ochranným skleneným krytom dosahuje teplotu až do 250 °C . Teplota je... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Fieldmann FZG 1004

Pridať komentár