Spokey Leganes recenzia

Spokey Leganes  recenzia a skúsenosti

Eliptical Spokey Leganes je magnetický eliptický trenažér s 8 stupňovou reguláciou odporu. Je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov. Zabudované kolieska vám umožnia...

od 187.4 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Ďalším pomocníkom pri zvyšovaní fyzickej kondície a spaľovaní tuku je model Spokey Leganes.Ide o magnetický eliptický trenažér s manuálnym nastavením záťaže. Túsi môžete voliť v 8 stupňoch so záťažovým kolesom o váhe 2 kg. Jedná sa o prístroj vhodný na domáce cvičenie a mierne pokročilý tréning.

Obchody, kde kúpite online:

Dizajn

Vzhľadovo sa prístroj drží línií klasických trenažérov. Farebné prevedenie v kombinácii bielej, čiernej a sivej túto klasiku ešte podčiarkuje. Mne tento klasický dizajn ulahodil a farebne na mňa pôsobil príjemne. Logo výrobcu aj označenie modelu na bielom podklade tak zapadalo do celkového vzhľadu.

Konštrukcia

Konštrukčne sa jedná znova o jednoduchý model. Prekvapil ma svojou nízkou hmotnosťou, len 26kg. Snímač tepovej frekvencie je uložený v pevných riadidlách. Tie dopĺňajú po stranách pohyblivé riadidlá.Sú výškovo dostatočné aj pre vyššie postavy. Dĺžka kroku mi sedela, čo hodnotím veľmi kladne. Vyhla som sa tak tomu počiatočnému udieraniu sa do kolena, kým sa užívateľ zladí s prístrojom. Napriek tomu, že je konštrukcia ľahká, je pevná a počas celého cvičenia bol trenažér stabilný. Príjemne prekvapili aj vstavané kolieska, pre lepšiu manipuláciu.

Parametre

Parametrovo, tento eliptický trenažér spĺňa základné požiadavky. Maximálna váha užívateľa by nemala presiahnuť 100kg.

Funkcie

Počítač na zobrazovanie meraných údajov je už klasicky umiestený na stredovej tyči. Je jednoduchý, ale zobrazuje všetko podstatné. Mala som tak prehľad o čase, prejdenej vzdialenosti, rýchlosti, pulze a v neposlednom rade najdôležitejší údaj pre ženu, a tým je počet spálených kalórii.

Plusy

Pevná, stabilná konštrukcia

Snímač tepovej frekvencie v rukovätiach

Vstavané kolieska pre lepšiu manipuláciu

Mínusy

Nízka hmotnosť záťažového kolesa

Jednoduchý počítač, len základné funkcie

 

 

Moje odporúčanie

Tento trenažér je vhodný pre stredne pokročilý tréning v domácom prostredí

Pre začiatočníkov aj mierne pokročilých užívateľov

V malých priestoroch, kde nezaberie veľa miesta

Pre tých, ktorý potrebujú prístroj presúvať

 

Pohľad na záver

Okrem nízkej hmotnosti záťažového kolesa modelu Spokey Leganes nemám čo vytknúť. Cvičí sa na ňom dobre. Konštrukcia je dostatočne pevná a stabilná. Dizajn je klasický v prijemnom farebnom prevedení. Bez väčších problémov môžete trenažér presúvať pomocou vstavaných koliesok. Ak nemáte čas navštevovať fitness centrá a preferujete cvičenie v súkromí domova, Spokey Leganes je pre vás vhodný. Bude dobrým pomocníkom pri spaľovaní tuku v tele a spevňovaní svalových partií.

Autor
Redakcia
Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Spokey Leganes

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Eliptické trenažéry

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu inSPORTline Caracas

Pridať komentár