Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 28.09.2019
Najlepšie sonické zubné kefky 2020 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie sonické zubné kefky 2020 – recenzie, test, porovnanie

Odborníci dlhé roky viedli spory o tom, či výhody elektrických zubných kefiek nie sú vykúpené nešetrným zaobchádzaním so zubami. Všetko sa postupne mení s príchodom tzv. sonických zubných kefiek. V článku sme sa pozreli, aké sú ich výhody i nevýhody, ako si sonickú zubnú kefku vybrať a predstavíme vám aj najobľúbenejšie modely v tejto kategórii. Najlepšie sonické zubné kefky... Prečítať článok


Komentáre

02/09/2019 12:01
Alica

Pri ročnom čistení zubov som nikdy nemala pocit dokonalého vyčistenia. Už po prvých použitiach tejto kefky som pocítila pozitívne výsledky, preto ju odporúčam ďalej. Dizajn je fajn, časovač je super a výdrž batérie je skvelá :)

02/09/2019 11:59
Renča

Na sonické zubné kefky som počula samé chvály, preto som sa rozhodla si aj ja jednu zaobstarať. Philips považujem za kvalitnú značku, potvrdilo sa mi to aj v tomto prípade. Krásne čistí a bieli zuby, jednoducho sa obsluhuje a aj dizajn vyzerá dobre. Škoda len, že sú k dispozícii iba 2 prednastavené programy.

02/09/2019 11:55
Lucka

Pri kúpe elektrickej kefky som sa bála, že mi budú krvávať ďasná, keďže s tým mám dlhodobý problém, nič také sa však nestalo. Pocit dokonale vyčistených zubov, ktoré boli už po pár použitiach belšie hovorí sám za seba. Ružovú farbu môžem, takže som maximálne spokojná.

Pridať komentár