Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 28.09.2019
Najlepšie sonické zubné kefky 2021 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie sonické zubné kefky 2021 – recenzie, test, porovnanie

Odborníci dlhé roky viedli spory o tom, či výhody elektrických zubných kefiek nie sú vykúpené nešetrným zaobchádzaním so zubami. Všetko sa postupne mení s príchodom tzv. sonických zubných kefiek. V článku sme sa pozreli, aké sú ich výhody i nevýhody, ako si sonickú zubnú kefku vybrať a predstavíme vám aj najobľúbenejšie modely v tejto kategórii. Najlepšie sonické zubné kefky... Prečítať článok


Komentáre

02/09/2019 12:23
Marcel

Pri výbere u mňa zohrávala dôležitú úlohu cena - Xiaomi je lacná, pritom však kvalitná kefka. Som spokojný s kvalitou čistenia, ale aj výdržou batérie a spracovaním. Prepojenie s telefónom nepoužívam.

02/09/2019 12:19
Aja

Skvelo čistí zuby a je vhodný aj pre deti, nemusím tak kupovať viacero kefiek. Nadstavce sú trochu drahšie, ale zas sú šetrné k citlivým zubom, čo potrebujem. Spárovanie s telefónom bolo náročné, ale už všetko funguje, ako má. Za mňa OK.

02/09/2019 12:15
Jimmy

S výrobkami Xiaomi som bol doteraz vždy spokojný, preto som si pri hľadaní elektrickej kefky zvolil túto značku. Pomer cena/výkon považujem za skvelý. Kefka sa dá spárovať s mobilom, čo považujem za nadštandard.

Pridať komentár