Klarstein Vilhelmine vstavaná rúra – recenzia, skúsenosti

4 polohy pre grilovací rošt/plech
Regulátor pre voľbu teploty (od 50 do 250 °C)
Nastaviteľný časovač varenia (do 120 min.)

Hodnotenie:
(79.6%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Luxusná vstavaná rúra Klarstein Vilhelmine sa radí do energetickej triedy A. Otočný regulátor v medenom vzhľade, rovnaká rukoväť na dvierkach rúry a zaoblené okienko pripomína 19. storočie. Rúra s s objemom 55 l, 3 režimami prevádzky, ľahko ovládateľným časovačom varenia (do 120 minút) a voliteľnými teplotami (od 50 do 250 °C) upečie úsporne nielen koláč, nákyp alebo pizzu. Stav jedla môžete sledovať vďaka prepínateľnému svetlu.

Milovníkom kvalitných spotrebičov a netradičného dizajnu je značka Klarstein viac ako známa. Vstavaná rúra s rustikálnym vzhľadom Klarstein Vilhelmine ich milo prekvapí nielen svojím dizajnom, ale aj parametrami.

Vstavaná rúra Klarstein Vilhelmine je dostupná v dvoch farbách v ✅  internetovom obchode Klarstein.sk.

Netradičný výzor

Vstavaná rúra Klarstein Vilhelmine vzhľadom pripomína stroje z 19. storočia. Rustikálny výzor sa však spája s modernou úspornosťou energetickej triedy A.

Vstavaná rúra Klarstein Vilhelmine recenzia

Vybrať si môžete z dvoch farebných prevedení – čiernej a slonovinovej/krémovej. Otočné regulátory a rukoväť dverí majú mosadznú povrchovú upravu.

Šírka a hĺbka rúry je takmer 60 cm (59,5 x 59 cm), objem je 55 l. V rúre sú 4 sloty pre plech/grilovací rošt.

Pomenej funkcií

Rozsah funkcií nie je v prípade tejto rúry oslňujúci. Disponuje 3 prevádzkovými režimami (má horné a spodné ohrievacie teleso). Teplotu môžete nastaviť v rozmedzí 50 – 250 °C, čo je štandard. Časovač varenia umožňuje nastaviť prípravu pokrmu do 120 min.

Vstavaná rúra Klarstein Vilhelmine

Prepínateľné svetlo rúry umožňuje sledovať stav jedla v jednom zo 4 slotov bez toho, aby otvorením unikalo teplo.

Jednoduchá manipulácia a čistenie

Rúra sa ovláda pomocou 3 otočných gombíkov, pomocou ktorých nastavíte čas, režim prevádzky a stupne. Klarstein Vilhelmine nemá funkciu samočistenia, avšak dvierka sa dajú zložiť, čo čistenie výrazne uľahčuje.

Názory používateľov a záverečné zhodnotenie

Používatelia rúry sú spokojní s jednoduchým ovládaním i s jej výkonom. Pozdáva sa im taktiež jednoduché čistenie rúry vďaka odnímateľným dvierkam.

 Recenzie a skúsenosti s rúrou Klarstein Vilhelmine

Rúra svojím dizajnom zaujme pravdepodobne len menšiu skupinu ľudí. Veľmi nepoteší ani malým počtom prevádzkových režimov. Kto však obľubuje retro a nemá vysoké nároky, bude s týmto modelom spokojný.

Pozitíva

4 polohy pre grilovací rošt/plech
Regulátor pre voľbu teploty (od 50 do 250 °C)
Nastaviteľný časovač varenia (do 120 min.)

Negatíva

Retro dizajn sa nehodí do každej kuchyne


Autor recenzie: Martin Kunkel
Dátum publikovania: 13.09.2019
Najlepšie rúry 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie rúry 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Rúra ako rúra? Nie je to tak. Každá je iná a vybrať si nie je jednoduché. Prešli sme obrovské množstvo porovnaní a testov a vytvorili sme krátky zoznam tých najlepších produktov, ktoré sú momentálne na trhu. Pozreli sme si testy rúr na pečenie od domácich aj zahraničných renomovaných spoločností. Výsledok? Pozrite sa. Dúfam že vám pomôžeme a nové rúry vám budú dlho dobre slúžiť.... Prečítať článok

Akú rúru na pečenie? Elektrickú Bosch, Mora alebo Electrolux

Akú rúru na pečenie? Elektrickú Bosch, Mora alebo Electrolux

Rúra na pečenie je jedným zo spotrebičov, ktoré patria do základnej výbavy takmer každej kuchyne. Môže byť buď súčasťou sporáka, alebo samostatne vstavaná do kuchynskej linky. Moderné rúry disponujú obrovským množstvom doplnkových funkcií, preto si pred kúpou treba premyslieť, či... Prečítať článok

Samočistiace rúry s pyrolytickým či katalytickým čistením ušetria čas i námahu

Samočistiace rúry s pyrolytickým či katalytickým čistením ušetria čas i námahu

Počuli ste už o pojmoch ako katalytické a pyrolytické čistenie? Nebojte sa, nejdeme rozoberať jadrovú fyziku. V spojení s rúrami na pečenie ide o procesy čistenia, ktorými sa rúry udržiavajú bez vašej námahy v skvelej kondícii. Pripečené nečistoty alebo mastnota? Moderné pyrolytické a... Prečítať článok


Pridať komentár