Autor recenzie: Bc. Denis Ruščák
Dátum publikovania: 25.09.2019
Najlepšie kávovary DeLonghi – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie kávovary DeLonghi – recenzie, test, porovnanie

Talianska značka De'Longhi sa radí k lídrom vo výrobe kávovarov. Ich výrobe sa venuje už viac ako 45 rokov a za ten čas dokázala, že či už ide o prekvapkávacie, pákové kávovary alebo automatické espressovače, kvalitnú kávu si s nimi pripravíte jednoducho. Ide o najpredávanejšie kávovary, ktoré prekvapia nielen cenou, ale aj svojimi funkciami. Ktoré patria medzi najlepšie?... Prečítať článok


Komentáre

06/12/2019 08:25
Juraj Dillinger

kúpil som si v Bratislave kávovar ETAM 29,51 X - po necelom roku stále svieti, že ho treba odvápniť. Postupoval som presne podíľa návodus s odvápňovačom DeLonghi . Nič sa nezmenilo. Naviac vody pritečie raz viac, raz menej. Tovar kúpený na Slovensku v záručnom liste uvádza len opravovňu v Maďarsku - poslať ho tam musím sám ! Aká je to služba pre zákazíka?

19/08/2019 16:01
Mirec

S týmto kávovarom sme spokojní, dokáže pripraviť viac druhov kávy, takže si vždy pochutím nielen ja, ale aj manželka či hostia, pamätá si množstvo vody a ešte má aj pekný dizajn :) Skvelé je, že hlási potrebu odvápnenia, čiže to netreba neustále kontrolovať.

13/08/2019 16:15
Roman

Kávovar som kupoval kvôli manželke, ale teraz si bez neho neviem predstaviť deň. Je tichý, čo oceňujem najmä ráno, má skvelé funkcie a nechýba mu nádobka na mlieko. Výborné je, že si pamätá množstvo vody, náš predchádzajúci kávovar to nemal.

Pridať komentár