Bežecký pás SOLE Fitness TT8

Bežecký pás SOLE Fitness TT8

BEŽECKÝ TRENAŽÉR SOLE TT8 (2017) Nový TT8 teraz ponúka 2 motory , ktoré zabezpečujú chod trenažéra pri behu do kopca a z kopca . Táto vlastnosť dáva používateľom...

od 3390 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

BEŽECKÝ TRENAŽÉR SOLE TT8 (2017)

Nový TT8 teraz ponúka 2 motory, ktoré zabezpečujú chod trenažéra pri behu do kopca a z kopca. Táto vlastnosť dáva používateľom potrebnú voľnosť pri prispôsobovaní behu podľa toho, ako sú zvyknutí trénovať v exteriéri.

Používatelia môžu teraz premiestniť svoje exteriérové tréningy do interiéru. Okrem tohto prvku ponúka TT8 nadrozmerne širokú bežeckú plochu a spevnenú konštrukciu, ktoré spolu  vytvárajú najlepšiu možnú základňu pre bežecký tréning. Je ideálny pre vysokú záťaž a používateľov s hmotnosťou až 181 kg.  Táto konštrukcia obsahuje predvoskovanú obojstrannú plochu s 3” súdkovými valcami a ponúka používateľovi dlhé roky nekompromisnej kvality.  V porovnaní s podobnými modelmi, ktoré stoja minimálne 5800€, vyčnieva TT8 z radu nielen cenou, ale aj kvalitou a výkonom.

*Tohtoročná novinka – model TT8 teraz disponuje už aj bluetooth technológiou. Vďaka nej môžu používatelia preniesť údaje z tréningov do svojho mobilného telefónu. Môžu kontrolovať údaje zo svojich tréningov v aplikácii Sole alebo preniesť ich do iných kompatibilných fitnes aplikácií.

PREHĽAD

Bežecký trenažér Sole Fitness TT8 je multifunkčný a vysoko kvalitný bežecký pás, ktorý ponúka príjemný a účinný tréning za prijateľnú cenu. Môžete sa cítiť bezpečne a sústrediť sa na beh vďaka nadrozmernej bežeckej ploche so šírkou 56 cm a dĺžkou 152,4 cm. Ponúka maximálnu rýchlosť 19 km/h a sklon až 15%. Rýchlosť a sklon je možné regulovať na intuitívnych rukovätiach a pomocou tlačidiel rýchlej voľby. Používateľ je tak vybavený veľkým množstvom možností pre intervalové cvičenia. TT8 ponúka maximálnu nosnosť 181 kg a spevnenú konštrukciu s  obojstrannou  predvoskovanou doskou a 3“ súdkovými valcami.

Taktiež disponuje 10.1" TFT LCD displejom pre jednoduchšie zobrazovanie, ktorý je vsadený do hlavnej konzoly a informuje používateľa o dôležitých údajoch tréningu. Ponúka aj možnosť 400 m okruhu. Tepové senzory vstavané v rukovätiach zabezpečujú meranie pulzu. Pre zvýšenie presnosti je možné dokúpiť hrudný pás a použiť ho spolu so zabudovaným prijímačom.  Vďaka dvojitým turbo ventilátorom vstavaným v konzole sa budete cítiť pohodlne a sviežo počas každého behu. Vďaka vstavanému audio konektoru môžete počúvať vašu obľúbenú hudbu cez slúchadlá alebo reproduktory. Stačí do portu zapojiť zvukové zariadenie s nízkym napätím, napr. MP3-prehrávač alebo iPod.  

VLASTNOSTI

 • Ultra odolný rám
 • Extra veľká bežecká plocha
 • systém Cushion Flex Suspension
 • kontrola srdcovej frekvencie

Praktické ovládanie

Tlačidlá na reguláciu rýchlosti a sklonu vstavané v rukovätiach uľahčujú používanie a umožňujú neprekonateľnú kontrolu nad vašimi tréningami.

Audio systém

Tréning sa práve stal ešte jednoduchším. Tento trenažér totiž disponuje systémom ozvučenia, ktorý je kompatibilný s MP3-prehrávačmi. Audio kábel umožňuje pripojenie akéhokoľvek zariadenia s jack-vstupom a hudbu prehráva cez reproduktory.

Bežecká plocha s Cushion Flex Whisper Deck systémom

Vďaka jedinečnému dizajnu bežeckej plochy, ktorý nemá žiadny iný bežecký pás na trhu, je tréning na TT8 pohodlný a tichý. Nedávna štúdia dokázala, že Cushion Flex od SOLE redukuje nárazy až o 40% v porovnaní s behom na asfalte.

Displej

Konzola trenažéru SOLE uľahčuje a zefektívňuje tréning, čo znamená menej rozptyľovania a lepší výkon. Jasná modrá 9“ LCD obrazovka s dostatočne veľkou a čitateľnou indikáciou zobrazuje dôležité informácie o tréningu, ako sú: tepová frekvencia, rýchlosť, vzdialenosť a kalórie. Zobrazuje aj panel oznámení – centrum správ, ktoré posiela používateľovi usmerňujúce oznámenia a upozornenia o podrobnostiach každého tréningu. 

Záruka na bežecký pás SOLE FITNESS TT8:

 • Rám: doživotná záruka
 • Brzdný systém a elektronika: 5 rokov
 • Zvyšné časti (spotrebný materiál - ložiská, guma, plast...): 1 rok
 • Servis záručný: bezplatný servis u zákazníka servisným technikom priamo z firmy
 • Servis pozáručný: servis u zákazníka servisným technikom priamo z firmy
 • Vhodné na intenzívne domáce alebo klubové využitie max. 4h/deň
 • Klubové využitie: záruka 1 rok

Rýchly prehľad najdôležitejších parametrov bežeckého pásu SOLE FITNESS TT8:

 • podsvietený 10,1" TFT LCD palcový displej
 • zabudovaný ventilátor a reproduktory pre pripojenie MP3
 • zabudovaný prijímač pre hrudné pásy
 • kvalitný a výkonný motor s trvalou silou 4,0 HP
 • maximálna rýchlosť: 0,8-19 km/h
 • nastaviteľný sklon bežeckej plochy: 0-15%
 • nadrozmerná bežecká plocha: 152 x 56 cm
 • bežecká doska s hrúbkou: 1"
 • bežecký pás s hrúbkou: 2,5 mm
 • veľkosť valcov: 3"
 • maximálna nosnosť: 181 kg
 • celkový rozmer: 205 x 90 x 145 cm
 • 2 zabudované motory - beh dole kopcom
 • nesklápateľný rám - odolnejšia konštrukcia

Bežecký trenažér má zabudovaný držiak na Váš tablet, kde môžete využiť napríklad aplikáciu BITGYM a simulovať tak vyše 100 máp v HD kvalite po celom svete. Aplikáciu si stiahnete zadarmo do svojho mobilného zariadenia a v prípade aktívneho používania prejsť na platenú verziu, ktorá stojí pár eur mesačne.

 

favorite Pridali sme nové recenzie na bežecké pásy a redakčný výber najlepšie bežecké pásy

Vývoj ceny produktu Bežecký pás SOLE Fitness TT8

Recenzie

Pacemaker X30

Pacemaker X30

Bežecký pás Pacemaker X30 je vhodný na profi domáci tréning . Vďaka 36 tréningovým programom , meračom pulzu a nastaviteľným rýchlostiam a uhlom... Prečítať recenziu

Infinity Track 6.0 Touch

Infinity Track 6.0 Touch

Bežecký pás Capital Sports Infinity Track 6.0 Touch sa vyznačuje extra veľkou bežeckou plochou a dotykovou obrazovkou TFT s Wi-Fi pripojením a... Prečítať recenziu

Pacemaker X55

Pacemaker X55

Profesionálny bežecký pás Pacemaker X55 od spoločnosti Capital Sports disponuje 12 programami , integrovaným meračom pulzu, nastaviteľnou... Prečítať recenziu

inSPORTline inCondi T70i II

inSPORTline inCondi T70i II

Bežecký pás inSPORTline inCondi T70i II je určený na domáce použitie . Disponuje výkonným motorom s výkonom 3 HP , ktorý dokáže rozpohybovať... Prečítať recenziu

inSPORTline Mystral bežecký pás

inSPORTline Mystral bežecký pás

Bežecký pás inSPORTline Mystral sa môže pochváliť silným motorom s maximálnym výkonom 5 HP , odpruženou bežeckou plochou, rýchlosťou až 20... Prečítať recenziu

inSPORTline Gardian G8

inSPORTline Gardian G8

Bežecký pás inSPORTline Gardian G8 je určený na komerčné použitie . Jeho nosnosť je až 180 kg . Maximálna rýchlosť je 20 km/hod. , obsahuje... Prečítať recenziu

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Bežecké pásy

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu inSPORTline Borra

Pridať komentár