Marimex Tampa 3,66 x 0,91 m

Marimex Tampa 3,66 x 0,91 m bazén

Nadzemný bazén Marimex Tampa 3,66 x 0,91 m pre povrchovú montáž je vyrobený z trojvrstvového PVC s nafukovacím horným golierom. Stačí len nafúknuť horný golier a bazén...

od 94.88 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Nadzemný bazén Marimex Tampa 3,66 x 0,91 m pre povrchovú montáž je vyrobený z trojvrstvového PVC s nafukovacím horným golierom. Stačí len nafúknuť horný golier a bazén napustiť vodou. Stúpajúci stĺp vody bazén Tampa sám postaví. Vypúšťanie zaisťuje vypúšťací ventil.

K bazénu odporúčame: geotextilnú podložku pod bazén, ktorá zabraňuje poškodeniu bazénovej fólie (plesne, pretrhnutie alebo prerastanie trávy). Bazén sa pokladá na úplne rovnú preosiatu zeminu alebo piesok. Dôležitá je aj krycia plachta, ktorá zabráni padaniu nečistôt do bazéna.

Ďalej si môžete vybrať zo širokej škály príslušenstva, napr: elektrický ohrev vhodný pre bazény s kartušovou filtráciou, solárny ohrev pre napojenie na pieskovú filtráciu, solárna plachta udržujúca teplotu vody v bazéne a zabraňujúca odparovaniu chemických prostriedkov z vody (používa sa bublinkami dole), teplomery rôznych tvarov a veľkostí, plavák na chlórové tablety a testery na zloženie vody, chemické prípravky na udržiavanie čistej a nezávadnej vody z rady AquaMar a Blue One, rôzne sieťky na zber nečistôt z dna alebo hladiny bazéna, ručné vysávače SPA VAC a Magic Vac, rôzne sety príslušenstva, pumpu na nafúknutie horného dielu bazéna.

Vďaka svojej pružnej konštrukcii sú bazény Marimex Tampa vhodné pre rodiny s deťmi. Upútajú svojou jednoduchou montážou bez veľkých stavebných úprav a nízkou cenou. Nadzemné bazény - Tampa sú v kartónovom balení a sú najobľúbenejšími nadzemnými bazény na slovenskom trhu.

Parametre

  • priemer: 3,66 m
  • hĺbka: 0,91 m
  • celkový objem vody v bazéne: 6,7 m3
  • výška hladiny: cca o 15 cm menšia ako výška bazéna (0,8 m)
  • konštrukcia: samonosný bazén
  • hmotnosť: 14,4 kg
  • bez filtrácie
  • EAN: 8590517004032

Obsah balenia

  • bazén (bez príslušenstva a filtrácie!)

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na bazény a redakčný výber najlepšie bazény

Parametre

Ďalšie parametre
Typ bazén
Typ konštrukcie nafukovací prstenec
Tvar kruh
Rozmer 3,66 m
Hĺbka 0.91 m
Typ filtrácie žiadna
 
Rozmery
Šírka balenia 25.0 cm
Výška balenia 56.5 cm
Hĺbka balenia 36.5 cm
Váha Balenia 14.8 kg

Zoznam článkov

Zelená voda v bazéne? Ako sa jej zbaviť. Mliečna, kalná, žltá. Savo pomôže

Zelená voda v bazéne? Ako sa jej zbaviť. Mliečna, kalná, žltá. Savo pomôže

V letných horúčavách nie je nič lepšie, ako môcť sa schladiť vo vode. Pokiaľ máte vlastný bazén na záhrade a môžete ho využívať nepretržite, leto si určite užijete aj ak neplánujete dovolenku. Predstava bazénu je lákavá, no netreba zabúdať na to, že aj ten si vyžaduje údržbu. Na to,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Marimex Tampa 3,66 x 0,91 m

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Bazény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Intex Frame Set Rondo 3,05 x 0,76 m

Pridať komentár