Cybex Aura-fix CBXC 2016, Cobblestone recenzia

Cybex Aura-fix CBXC 2016, Cobblestone recenzia a skúsenosti warning Predaj skončil

Autosedačka Cybex Aura-fix CBXC 2016 , 9-36kg, Cobblestone AURA-FIX ECE R-44/04, skupina I, cca 9 mesiacov - 4 roky (9-18 kg) FREE-FIX ECE R-44/04, skupina II/II,...

od 146.93 € s DPH Pozri porovnanie
5/5 Kvalita spracovania
100%
4/5 Funkčnosť
80%
5/5 Cena
100%

Výber autosedačky môže byť hotovou maturitou. Dobrý model by mal vynikať výborným spracovaním s využitím prvotriednych plastov. Autosedačka musí byť pohodlná, inak v nej bude dieťa nespokojné. Aký je model Cybex Aura-fix CBXC 2016? Prečítajte si našu recenziu a dozviete sa viac.

favorite Pridali sme nové recenzie na autosedačky a redakčný výber najlepšie autosedačky

2 autosedačky v 1 výrobku

Jedným z dôvodov, prečo by ste si mali kúpiť práve tento model je fakt, že ide o spoľahlivú autosedačku s nie príliš veľkou hmotnosťou (tzn. jednoducho sa prenáša).  Jej kúpou získate model, ktorý je vhodný pre deti od 9 do 36 kg! Je totiž určená pre skupinu I (vek 9 mesiacov – 4 roky, resp. 9 - 18 kg)  ale i skupinu II/III (vek 3 – 12 rokov, resp. 15-36 kg). Sedačku pre staršie deti získate jednoduchým odstránením bezpečnostného pultu.

Jednu autosedačku tak môžete používať celú dekádu. Vzhľadom na prijateľnú cenu tak ide o výbornú investíciu.  

Bezpečná a variabilná

V prvom rade však treba prihliadať na bezpečnostné prvky autosedačky, nie na jej cenu. Cybex Aura-fix CBXC 2016 disponuje dvojitým bezpečnostným systémom, ktorý  v prípade kolízie dokonale ochráni zdravie vášho dieťaťa. A to najmä vďaka jeho schopnosti absorbovať silu nárazu. Svoju úlohu zohrá nielen  patentovaný bezpečnostný pult, ale aj kvalitné materiály, ktoré boli použité pri výrobe bezpečnostných popruhov. Chránený je nielen chrbát, ale aj oblasť ramien a krku.

Posúvateľný bezpečnostný pult zároveň príliš neobmedzuje pohyb dieťaťa. Vaša ratolesť sa preto nebude cítiť ako vo väzení.  Autosedačka je mäkká a pohodlná, dieťa do nej upevníte rýchlo a jednoducho. Opierku hlavy možno nastaviť do jednej zo 7. polôh, chrbtová opierka je sklopná. Pre nastavenie výšky je možné vybrať vložku (avšak iba v skupine I), čím môžete autosedačku prispôsobiť rôzne vysokým deťom.  Plusom je aj odnímateľný poťah, ktorý možno v prípade potreby oprať v práčke.

Autosedačka nie je polohovateľná, dieťa si v nej preto nebude môcť ľahnúť. Na bežné každodenné používanie je však úplne dostačujúca.

Vhodná do každého auta

Autosedačka Cybex Aura-fix CBXC 2016 sa dá používať v každom automobile, nakoľko ju možno upevniť klasickým spôsobom pomocou 3 bodového pásu  ale aj pomocou systému ISOFIX. Upevňovanie sedačky nie je žiadnou vedou - stačí ju jednoducho vsunúť do kotevných bodov systému ISOFIX v automobile.  

thumb_up

+ vhodná pre deti od 9 do 36 kg
+ 2 autosečky v 1 (skupina I + skupina II/III)
+ použiteľná viac než 10 rokov
+ dvojitý bezpečnostný systém
+ patentovaný bezpečnostný pult
+ mäkká a veľmi pohodlná autosedačka
+ sklopná chrbtová opierka
+ odnímateľný poťah možno prať
+ nastaviteľná opierka hlavy (7 stupňov)
+ vložku možno vybrať (iba v skupine I)
+ vhodná do každého auta
+ upevnenie 3 bodovým pásom alebo systémom ISOFIX
+ jednoduchá inštalácia
+ nižšia hmotnosť
+ jednoduché prenášanie
+ výborná cena

thumb_down

- nie je polohovateľná

Cybex Aura-fix CBXC 2016 patrí medzi obľúbené modely. Niet sa čo čudovať – za veľmi prijateľnú cenu totiž získate autosedačku, ktorá bude dokonale ochraňovať vašu ratolesť a to viac než 10 rokov. Autosedačka 2 v 1 je vhodná pre deti od 9 mesiacov do veku cca 12 rokov (resp. do 36 kg), je výškovo prispôsobiteľná a vyrobená z kvalitných plastov. Je mäkká, pohodlná a vhodná na časté prenášanie. 

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Cybex Aura-fix CBXC 2016, Cobblestone

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Autosedačky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Römer KIDFIX II XP SICT 2016

Pridať komentár