Canon EOS 100D + EF-S 18-55 DC + 75-300 DC

Digitálny fotoaparát Canon EOS 100D + EF-S 18-55 DC + 75-300 DC

Ak patríte medzi milovníkov fotografovania, ale tápate v správnom nastavení fotoaparátu, je Canon EOS 100 D tou správnou voľbou pre vás. Obsahuje totiž najrôznejšie...

od 529 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Ak patríte medzi milovníkov fotografovania, ale tápate v správnom nastavení fotoaparátu, je Canon EOS 100 D tou správnou voľbou pre vás. Obsahuje totiž najrôznejšie prednastavené režimy, ktoré využijete pri rôznych situáciách. Výber režimov je rozmanitý - portrét, krajina, šport, jedlo, deti a mnoho ďalších. Vďaka svojej všestrannosti sa stane neoddeliteľnou súčasťou vášho života, budete si ho brať na dovolenke, prechádzky, výlety. Proste a jednoducho všade, kde budete chcieť vytvárať fotografie alebo videá.

favorite Pridali sme nové recenzie na zrkadlovky a redakčný výber najlepšie zrkadlovky

Zrkadlovka vhodná pre YouTuberov

V súčasnej dobe je fenoménom Youtube a mnoho ľudí chce byť súčasťou tejto komunity a patriť tak medzi rodinu tzv.Youtuberov. K tomu, aby ste obstáli, potrebujete okrem komunikatívnosti tiež zariadenie, na ktoré budete jednotlivé príspevky natáčať. Canon EOS 100 D je veľmi kvalitný fotoaparát, ktorý zaznamenáva videa vo Full HD kvalite, čo iste ocenia ľudia sledujúci vaše výtvory. Takisto pomer cena / výkon je priaznivý.

Fotografovať môžete v kvalite 18 MPx. Nestane sa tak, že by vám unikol najmenší detail. Vďaka displeju sa na vytvorený snímok môžete hneď pozrieť a prostredníctvom zväčšenia a priblíženia skontrolovať každý detail. Aj za zlých svetelných podmienok dokáže Canon EOS 100D vytvoriť unikátny záber, ktorý sa veľmi ľahko stane ozdobou vášho fotoalbumu či videogaléria.

Prepracované zaostrovanie

Canon EOS 100D ponúka automatické zaostrovanie, ale aj manuálne. Vďaka tomu docielite vždy čo najlepší výsledok. Jedinečne ostré sú aj detailné zábery pri veľkom priblížení. Ak máte v pláne fotografovať v režime krajina, túto vlastnosť určite oceníte už pri prezeraní snímky na displeji a následne potom v pohodlí domova budete celkovou kvalitou očarení.

Dva skvelé objektívy v balení

Okrem tela fotoaparátu nájdete v balení tiež dva objektívy, ktoré sa svojimi funkciami skvele dopĺňajú. Univerzálny EF-S 18-55 DC má všestranné využitie, obzvlášť sa vám bude hodiť napríklad pri fotografovaní krajiny alebo portrétov svojich blízkych. Druhý objektív 75-300 DC spadá do kategórie teleobjektívov. Využijete ho napríklad pri fotení športových podujatí či detailnému fotografovanie vzdialených miest.

Parametre

Objektív
Stabilizátor obrazu nie
 
Displej a hľadáčik
Polohovateľný displej Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 11.7 cm
Výška výrobku 9.1 cm
Hĺbka výrobku 6.9 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Šírka balenia 24.0 cm
Výška balenia 18.0 cm
Hĺbka balenia 35.0 cm
Váha Balenia 0.6 kg

Vývoj ceny produktu Canon EOS 100D + EF-S 18-55 DC + 75-300 DC

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Zrkadlovky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Canon EOS 80D + 18-55 IS STM

Pridať komentár