Mora CS 100 MW recenzia

Mora CS 100 MW recenzia a skúsenosti

Komfort zatvárania dvierok s Mora CS 100 MW Mora CS 100 MW je vybavený novými bezpečnými závesmi dvierok KOMFORT. Tieto špeciálne závesy zaručujú bez vašej asistencie...

od 219 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Nie som veľký nadšenec varenia, takže som do kúpy sporáku nechcel zainvestovať príliš veľa peňazí. Spotrebič som si vyberal viac menej podľa ceny. Nehľadel som na špeciálne funkcie, pretože viem, že by som ich aj tak nevyužíval. 

favorite Pridali sme nové recenzie na sporáky a redakčný výber najlepšie sporáky

Sporák od Mory je veľkou klasikou, ktorú sme mali aj doma. Mama na ňom varila viac než 20 rokov, preto som si aj ja vybral túto značku. Neočakávam však, že vydrží dekády. Elektronika už dávno nie je tak kvalitná, ako bývala. Do podnájmu mi ale úplne stačí.

Základný model s dostatočným výkonom

Keďže bývam v byte s veľmi malou kuchyňou, tak som vybral menší sporák so šírkou 50 cm. Ide o kombináciu klasickej elektrickej rúry na pečenie a varnej dosky so sklo-keramickým povrchom. Ovládanie sporáka je maximálne jednoduché, každá varná zóna sa ovláda jedným otočným gombíkom. Rúru regulujete dvoma gombíkmi – jedným si nastavíte program a druhým teplotu.

Tento výrobok je podľa môjho názoru vhodný najmä pre seniorov, ktorí (rovnako ako ja) nepotrebujú moderné funkcie a od svojho sporáku vyžadujú čo najjednoduchšiu obsluhu. Výkon sklo-keramickej dosky je výborný, jedlo na nej uvaríte za rovnako dlhý čas, ako na inom druhu dosky. Rúra má 3 režimy (horný, spodný ohrev a ich kombináciu), schopné vnútorné osvetlenie a dvierka s dojazdom, vďaka ktorým už nimi nikdy viac nebuchnete.

Povrch sporáku sa dobre udržiava a smaltované časti sa čistením neopotrebúvajú. Dostupná kvalita za rozumnú cenu. Pekáče možno skladovať tak, ako v starších modeloch – v spodnej časti sporáka. Tento priestor je dostatočne veľký a preto toho doň schováte ozaj dosť. S kúpou som spokojný a tento konkrétny model môžem len a len odporučiť.

thumb_up

+ základný model bez zbytočností
+ na chlapské varenie úplne stačí
+ odporúčam aj seniorom, ovláda sa úplne ľahko
+ dvierka sa samé ticho dovrú

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Black Friday Slovensko 2019 – Čierny piatok, zľavy, výpredaje

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete,... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Mora CS 100 MW

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Sporáky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Beko CSM 62320 DW

Pridať komentár