Beko CSM 57300 GX recenzia

Beko CSM 57300 GX  recenzia a skúsenosti

Elektrický sporák Beko CSM 57300 GX  v nerezovom prevedení s multifunkčnou rúrou a sklokeramickou doskou. Doska disponuje 4 varnými zónami, rúra je vybavená 7 na pečenie...

od 325 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento spotrebič sme kúpili ako náhradu staršej Mory, ktorá nám prednedávnom doslúžila. Ja osobne sa do týchto moderných spotrebičov príliš nevyznám, preto som výber nechala na dcéru. Mojimi jedinými podmienkami bola nerezová farba a hlavne nech sa ľahko ovláda.

favorite Pridali sme nové recenzie na sporáky a redakčný výber najlepšie sporáky

Nový sporák sme objednali cez internet a mali sme ho doma o 3 dni. Tento voľne stojaci spotrebič má rovnakú šírku ako jeho predchodca, inštalácia preto prebehla bez problémov. Nakoľko v bytovke nemáme zavedený plyn, tak mi dcéra vybrala kombináciu elektrickej rúry a sklo-keramickej varnej dosky v najúspornejšej energetickej triede A.

Sporák so všetkými užitočnými funkciami

Ovládanie tohto nového sporáku je podobné tomu, na aké som bola zvyknutá pri jeho predchodcovi. Sklo-keramický povrch má však oproti modelom s klasickými liatinovými platňami veľké výhody. Jednoduchšie sa čistí a nestane sa vám ani to, že sa jeho časť vypáli (čo je pri platničkách dosť bežné).

Elektrická trúba má všetko to, čo potrebujem. Pečie zhora, zdola, má ventilátor, gril a aj funkciu na rozmrazovanie. Vďaka funkcií časovač si na sporáku môžem nastaviť taký čas pečenia, aký mám poznačený pri receptoch. Rúra má dobré vnútorné osvetlenie a dvojité sklo reguluje teplotu dvierok. Nie sú studené, ale človek sa na nich ani vážnejšie nepopáli.

Spodná časť sporáku je vybavená odkladacím priestorom, do ktorého sa zmestí viacero plechov a pekáčov. Spotrebič je hneď na prvý pohľad menší, dá sa v ňom však pripraviť rovnako dobré jedlo, ako v modeloch s väčšími rozmermi. Je kvalitne spracovaný a keby sa dokázal sám vyčistiť, tak by bol absolútne dokonalý. Kúpili sme ho v akcií, takže nebol ani príliš drahý. Môžem ho teda odporučiť aj ostatným gazdinkám, ktoré si chcú konečne zakúpiť nový sporák. Budú určite veľmi milo prekvapené.

thumb_up

+ ľahko sa ovláda
+ má všetko, čo potrebujem
+ energetická trieda A

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Black Friday Slovensko 2020 – Čierny piatok 27.11.2020

Aj na ✅ Slovensko sa dostali fenomény ⭐ Black Friday či Cyber Monday. Čo sa ukrýva za týmito lákadlami? Ako môže spotrebiteľ ušetriť nákupom práve v takýto deň? Sú tieto ponuky bez rizík alebo sa aj za nimi skrývajú menšie alebo väčšie pasce šikovných obchodníkov? V článku sa dozviete, na... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Beko CSM 57300 GX

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Sporáky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Mora ES 130 MW

Pridať komentár