Hecht 45

Hecht 45 reťazová píla

Hecht 45 je obľúbená píla z rady produktov HECHT . Jej kvalitné prevedenie, dobrá cena a parametre ju robia skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú pílu niekoľkokrát do roka...

od 99.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Hecht 45 je obľúbená píla z rady produktov HECHT . Jej kvalitné prevedenie, dobrá cena a parametre ju robia skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú pílu niekoľkokrát do roka - napríklad na narezanie palivového dreva. Vďaka benzínovému motoru so zdvihovým objemom 45 cm3 si pila poradí aj s väčším množstvom dreva. Výkon tohto motora činí 2,1 kW / 2,7 HP.

Kvalitná konštrukcia s plastovými a kovovými časťami zaisťuje dlhú výdrž. Hmotnosť píly bez lišty a reťaze je 5,4 kg. Píla Hecht 45 má samozrejme integrované bezpečnostné prvky, ako bezpečnostná brzda reťaze či pevná zubová opierka. Spolu s pílou je v balení dodávaná lišta Hecht s dĺžkou 40 cm a reťaz s veľkosťou 0,325 ".

Všeobecné vlastnosti

  • Od domácich prác po drevorubačské nasadenie v záhrade, úprave parkov a pod.
  • Reťazové píly vždy vydajú zo seba to najlepšie a nikdy si nevyberajú miesto použitia.

Technické parametre

  • obsah [cm3] 45
  • výkon [kW/PS] 2,7
  • hmotnosť [kg] 5,4
  • dĺžka lišty [cm] 40
  • typ pohonu: spaľovací benzínový motor

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na reťazové píly a redakčný výber najlepšie reťazové píly

Parametre

Objem 45 cm3  
Hmotnosť 5,4 kg  
Dĺžka lišty 40 cm  
Možnosť odsávania Nie  
Ďalšie parametre Výkon: 2,1/2,7 (kW/HP)  

Vývoj ceny produktu Hecht 45

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Reťazové píly

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

28/09/2018 16:48
Michal Giertl
Hodnotenie

Pílu som si objednal za zvýhodnenú akciovu cenu (75€), na druhý deň som ju mal doma . Zalozil som listu , retaz a ponalieval náplne , píla naskocila ihned . Rezal som s nou cca 10 kubikov makkeho dreva roznych priemerov a kedze som to mal v 4m dlzkach ,vsetko slo rovno na klatiky . Pila si pocinala vyborne ,startovala na prvu , bez akychkolvek problemov som vsetko za 2 dni porezal a zatial sa ukazuje ako dobra kupa za pomerne nizku cenu . Tolko moja prva skusenost s tymto vyrobkom.

thumb_up

cena , rychla doprava , výkon 2,1kw , lišta 40cm ,
zatial max.spolahliva

Pridať komentár