Autor recenzie: Mgr. Tomáš Polakovič
Dátum publikovania: 10.08.2019
Najlepšie smart hodinky 2021 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie smart hodinky 2021 – recenzie, test, porovnanie

Pozrite si náš porovnávací test smart hodiniek. Vytvorili sme rebríček najlepších inteligentných hodiniek na našom trhu. Ako sa nám to podarilo? Zozbierali sme výsledky testov od domácich aj zahraničných agentúr. Prečítali sme stovky diskusií, recenzií a komentárov. Všetko sme spojili a toto je výsledok. Rebríček najlepších smart hodiniek na trhu. Pripravili sme pre vás taktiež... Prečítať článok

Aké SMART hodinky? Recenzie chvália Huawei, Samsung, Xiaomi aj Garmin

Aké SMART hodinky? Recenzie chvália Huawei, Samsung, Xiaomi aj Garmin

Smart hodinky sú fenoménom posledného obdobia, pričom pekne rozširujú portfólio technologických hračiek. Na základe množstva funkcií robia váš život ľahším. Môžu spúšťať mobilné aplikácie, oznámia vám zmeškané hovory, nové SMS alebo poslúžia ako mediálny prehrávač. Ak ste už premýšľali... Prečítať článok


Komentáre

17/11/2020 23:22
Roman

Pan Peter hodinky su vodotesne dokonca do 50m - otestovane v mori 4-5 hodin kupania denne.

31/10/2019 09:37
Martin

Mám hodinky Xiaomi Amazfit Stratos, ale pri prichádzajúcom hovore mi síce ukazuje, že mám hovor ale od "neznámeho" a následne neprijatý hovor už mi ukáže od koho je aj s menom. SMS a ostatné mi ukazujú od koho mi príde.
Viete mi poradiť čo treba nastaviť ešte, aby som videl aj od koho mám prichádzajúci hovor. V aplikácii Amazfit Watch mám nastavené povolenie s kontaktov v telefóne.
Ďakujem

31/10/2019 09:36
Peter

Hodinky niesu vodotesne!, ale su vodeodolne, to je obrovsky rozdiel, niesu urcene na plnohodnotne plavanie, hodinky fyzicky disponuju mikrofonom, a vydrz baterie je pri novych je maximalne 5 dni.

Pridať komentár