Autor recenzie: Mgr. Tomáš Polakovič
Dátum publikovania: 27.11.2019
Najlepšie hrnce 2020 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie hrnce 2020 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Hrnce, panvice a kastróly by nemali chýbať v žiadnej kuchyni. Ide o základnú výbavu domácnosti, bez ktorej si nenavaríte, jedlo neohrejete ani nezapečiete. Hrnce sa vyrábajú z rôznych materiálov, každý z nich vám poslúži viac-menej dobre. Výber hrncov závisí aj od toho, aký sporák používate, či ich plánujete umývať v umývačke riadu i od toho, čo v nich plánujete variť. Kvalitný... Prečítať článok


Komentáre

26/04/2020 08:57
Marta

Kúpila som si vaše hrnce, tvrdíte že sú na celý život..moja skúsenosť je Bohu žiaľ úplne iná..prvú rajnicu som nepoužívala ani mesiac a začalo sa mi odlupovat dno, myslela som si že to bude asi moja vina.kúpila som si ďalší hrniec a to isté sa stalo..aj pani Gizka Obnova sa môže hanbiť že robí reklamu vašim šmejdom..

08/11/2019 14:22
Ema

Vyzerá naozaj super, mňa však tá cena odrádza. Čítala som, že povrch nie je vôbec nepoškriabateľný ako to tvrdia. Je to pravda?

08/11/2019 14:19
Spokojná zákazníčka

Sadu sme si dopriali s manželom minulé Vianoce a aj napriek tej vysokej cene ju len odporúčam. Nikdy sa mi nevarilo tak dobre. V sade sa nachádza naozaj všetko potrebné do kuchyne, na varenie aj pečenie.

Pridať komentár