Miobebee odsávačka hlienov – recenzia, skúsenosti

Tichý chod
3 nadstavce v balení

Hodnotenie:
(67%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Je baterkami poháňaná odsávačka hlienov od výrobcu Microlife. Je veľmi tichá a na svoj pohon využíva AA batérie. Miobebee obsahuje až tri silikónové nadstavce, ktoré vám uľahčia odsávanie hlienov u malých i väčších detí.

Odsávačku je možné využívať pri novorodencoch i u detí do troch rokov. Používanie je jednoduché a rýchle. Nadstavce zo silikónu sú komfortné a zabraňujú poraneniu sliznice. Odsávačka sa ľahko rozoberá a čistí.

Elektrická odsávačka je vhodnou voľbou na cesty. Hoci nie je taká účinná ako napr. odsávačka hlienov na vysávač, je prenosná, ľahko použiteľná a tichá. Miobebee odsávačka hlienov, produkt roku 2018, je vhodná pre deti do 3 rokov.

Zaujala vás odsávačka hlienov Miobebee? Zakúpiť si ju môžete v ✅  e-shope andreashop.sk.

Dlhá výdrž

Detská odsávačka hlienov Miobebee je napájaná pomocou 2 AA batérií. Ich výdrž je až 1 000 odsatí (pri použití alkalických batérií), sací podtlak je pritom 50 kPa. S výdržou sme maximálne spokojní, považujeme ju za dostatočnú, hoci treba povedať, že sací výkon klesá s výdržou batérií.

Miobebee detská odsávačka hlienov recenzia

Pre malých i veľkých

Odsávačka je určená na pravidelné čistenie nosových dierok detí vo veku od 0 do 3 rokov. V balení sa nachádzajú 3 silikónové nadstavce rôznych veľkostí rozdelené podľa farby. Ružový je určený pre deti od narodenia do 3 mesiacov, modrý pre stredne veľké množstvo hlienu a biely pre veľké zahlienenie.

Nadstavce sú vyrobené zo silikónu, ktorý je mäkký a adaptabilný pre detské nosné dierky.

Na domáce použitie i na cesty

Výhodou tejto odsávačky je jej prenosnosť a jednoduché použitie. Odsávačka je pripravená na použitie kedykoľvek a kdekoľvek. Miobebee je umývateľná a sterilizovateľná. Všetky časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s hlienom, sa dajú sterilizovať vo vriacej vode, prípadne v sterilizátore na detské fľaše.

Odsávačka hlienov Miobebee

Skúsenosti a recenzie

Odsávačku hlienov Miobebee považujú používatelia za ideálnu voľbu na cesty. Vyhovuje im možnosť použitia pri malých i väčších deťoch, jednoduchá obsluha i výdrž batérií. Sťažujú sa však na to, že silný ťah má odsávačka len pokiaľ použijete plne nabité nabíjacie batérie. Čo sa týka odsávania hlienov, tam sa názory rôznia, niektorí považujú Miobebee za výkonnú, iní zas tvrdia, že s hustejším hlienom si neporadí.

Recenzie a skúsenosti s odsávačkou hlienov Miobebee

Pozitíva

Tichý chod
3 nadstavce v balení

Negatíva

Slabý výkon
Vyššia cena


Autor recenzie: Michal Toma
Dátum publikovania: 15.09.2019
Najlepšie odsávačky na soplíky a hlieny 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie odsávačky na soplíky a hlieny 2023 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Už pred narodením potomka každý budúci rodič nakupuje výbavu preto, aby ho nič nezaskočilo a bol na všetko pripravený. Odsávačka hlienov, resp. soplíkov by teda rozhodne vo vašej výbave chýbať nemala. Niekedy môžu totiž hlieny v nošteku vášho bábätka poriadne potrápiť. Aké typy odsávačiek na hlien poznáme? V čom sa líšia? Pomôžeme vám vybrať. Samozrejme, v rámci výbavy pre vaše... Prečítať článok


Komentáre

08/09/2021 14:57
dominika

Veľké sklamanie. Odsávačka ma veľmi slabý výkon a to ju robí takmer nepoužiteľnou. Za tie peniaze je to veľmi slabý produkt. Škoda :(

28/08/2019 12:27
Hana

Miobebee sme vyskúšali kvôli tomu, že dcérka sa bála odsávačky na vysávač, oproti nej má však malý výkon. Používame ju preto len pri cestovaní. Vzhľadom na cenu som očakávala lepšie odsávanie soplíkov.

28/08/2019 12:19
Perla

Odsávačka splnila môje očakávania, dobre odsáva i hustejší hlien. Syn sa bál odsávačky na vysávač, s touto vôbec nemá problém.

28/08/2019 12:16
Ela

Túto odsávačku sme kúpili kvôli častému cestovaniu, výkon nie je najlepší, ako prvá pomoc pri nádche však stačí. Keďže má viacero nadstavcov, môžeme ho používať pri menšom i väčšom dieťati.

Pridať komentár