Beurer HK 63 vyhrievacia podložka – recenzia, skúsenosti

Integrované magnety pre magnetoterapiu
Rýchle nahriatie

Hodnotenie:
(76.2%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Kompaktná vyhrievacia podložka určená na lokálnu aplikáciu tepla na konkrétnu časť tela. Od bolesti vám pomôžu uľaviť aj integrované magnety slúžiace na magnetoterapiu, i keď v tomto prípade ide skôr o doplnok, takže účinok nebude nejako oslnivý. Výhodou podložky je, že sa rýchlo nahreje vďaka vysokému výkonu 100 W (vzhľadom na rozmery), po 90 min. sa automaticky vypne. Poťah je z prírodnej bavlny a môžete ho prať v práčke.

Parametre: typ: vyhrievacia podložka; výkon: 100 W; materiál: bavlna; počet stupňov vyhrievania: 3; dĺžka prívodného kábla: nešpecifikovaná; ďalšie funkcie: magnetoterapia, podsvietený ovládač, poistka proti prehriatiu, automatické vypnutie, odpojiteľný kábel, možnosť prania; rozmery: 30 × 40 cm; hmotnosť: nešpecifikovaná

Kompaktná vyhrievacia podložka Beurer HK 63 nie je určená na vyhrievanie celého tela, ale na lokálnu aplikáciu tepla na konkrétnu časť tela. Prekrví a uvoľní svalstvo tam, kde to potrebujete a uľaví vám od bolesti. Čo všetko ponúka?

Máte záujem o vyhrievaciu podložku Beurer HK 63? Zakúpiť si ju môžete na ✅  webe Heureka.sk.

Malá, ale účinná

Vyhrievacia podložka má síce len 30 × 40 cm, je to však jej výhoda. Má v sebe integrovaných 6 magnetov, takže okrem aplikácie tepla na boľavé miesto dochádza aj k magnetoterapii. Ide skôr len o doplnok, jej účinok v kombinácii s teplom je aj tak veľmi príjemný.

Beurer HK 63 recenzia

Bezpečnostný systém

Hoci nejde o veľkú podložku, do ktorej by ste sa mohli zababušiť a vyhrievať sa celú noc, ani v tomto prípade nechýbajú bezpečnostné prvky. Podložka je vybavená elektronickou senzorovou technikou, ktorá zabraňuje jej prehriatiu a v prípade poruchy podložku automaticky vypne. Vďaka automatickému vypnutiu po 90 min. sa nemusíte obávať ani toho, že by ste pri aplikácii tepla na boľavé miesto zaspali a svojmu telu urobili viac škody ako úžitku.

Čistota pol zdravia

Plánujete podložku používať často a bojíte sa, že ju zašpiníte? Keďže k "nehodám" dochádza pravidelne (môžete ju obliať či jednoducho spotiť), oceňujeme praktický bavlnený poťah, ktorý sa dá zložiť a prať v práčke. Síce len na 40 °C, na zbavenie sa nečistôt to stačí.

Ovládanie vyhrievacej podložky Beurer HK 63

Bezproblémové ovládanie

Podložka nedisponuje displejom, no vôbec to neprekáža. Ovládač je osvetlený, pri nastavovaní teploty pri zhoršenej viditeľnosti nebudete musieť zhľadúvať vypínač. Tepelný výkon podložky je 100 W, pričom teplota sa dá regulovať v 3 krokoch, k dispozícii je aj možnosť rýchleho nahriatia.

Záverečné hodnotenie

Kompaktná vyhrievacia podložka Beurer HK 63 je priedušná, veľmi prispôsobivá a príjemná na pokožku. Výkon je výborný, takže sa nahrieva rýchlo a spolu s magnetmi poskytuje želanú úľavu od bolesti. Páči sa nám, že jej nechýbajú bezpečnostné prvky, ale aj bavlnený poťah, ktorý sa dá prať v práčke. Podložku považujeme za výborného pomocníka, menšie mínus je len vyššia cena.

Pozitíva

Integrované magnety pre magnetoterapiu
Rýchle nahriatie

Negatíva

Malé rozmery, iba na konkrétnu časť tela


Autor recenzie: Mgr. Tomáš Polakovič
Dátum publikovania: 17.09.2019
Najlepšie elektrické vyhrievacie deky, vankúše, podložky – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie elektrické vyhrievacie deky, vankúše, podložky – recenzie, test, porovnanie

Určite poznáte ten pocit, keď prídete vyziabnutý z chladného počasia a za žiadnu cenu sa nedokážete zohriať. Ideálnym pomocníkom v tomto prípade je vyhrievacia deka či podložka. Jej používanie je príjemné, má priaznivé účinky na organizmus, no v niektorých prípadoch môže aj uškodiť. Poradíme vám, ako tieto šikovné pomôcky používať, ako si vybrať tú správnu a predstavíme vám aj... Prečítať článok


Pridať komentár