Hecht 343 recenzia

Hecht 343 recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

Čerpadlo HECHT 343 poháňané dvojtaktným benzínovým motorom vhodné pre použitie v miestach, kde nie je dostupná elektrická energia, alebo by použitie elektrického čerpadla...

od 119.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Hecht 343 sme si zadovážili, pretože nám staré čerpadlo doslúžilo a my sme pred letom potrebovali doriešiť polievanie záhrady. Čerpadlo so spaľovacím benzínovým motorom sme si zvolili z jednoduchého dôvodu - v našej záhradkárskej oblasti nemáme dotiahnutú elektrinu a vláčiť vedrá vody z potoka nie je príliš pohodlné riešenie.

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na Čerpadlá a redakčný výber najlepšie Čerpadlá

Používame ho už druhú sezónu a musím konštatovať, že nás zatiaľ nesklamalo. Na polievanie klasickej záhrady má absolútne postačujúci výkon. Je dosť ťažké, ale zas aj stabilné, manželka ho však nevládze prenášať a preto s ním narábam prakticky iba ja. Rozmerovo nie je príliš veľké, pohodlne sa mi zmestí do kufra auta, veľa miesta nezaberie ani v záhradnej chatke. Nejde však o lacnú záležitosť, preto by som jeho skladovanie v opustenej lokalite dobre zvážil..

Oceňujem, že v balení človek dostane nielen čerpadlo, ale aj všetok potrebný materiál na prvé zapojenie stroja. Človek tak nemusí behať po železiarstvach a zháňať svorky a redukcie. Zapojenie hadice a rozbehanie čerpadla by mal podľa môjho názoru zvládnuť každý šikovný chlap, ak budete mať problém, požiadajte o pomoc suseda a určite sa vám to podarí.

Veľmi jednoduchá obsluha

Po prvom spustení zistíte, že obsluha tohto modelu nie je vôbec náročná a zvládne ju naozaj každý. Spotrebu benzínu neviem posúdiť objektívne, nakoľko nie som odborník a doteraz som vlastnil iba 2 modely. Podľa môjho názoru je primeraná výkonu. Čerpadlo je pomocník, ktorý skráti čas polievania a ušanuje ruky od námahy, preto mu vždy s radosťou doprajem toľko paliva, koľko potrebuje.

Hecht 343 je samozrejme dosť hlučné (ako všetky spaľovacie motory). Ja však chodím na záhradu robiť a nie počúvať hrkotanie stroja. Preto si myslím, že si na hluk rýchlo zvyknete a prestanete ho vnímať. Nejde o najlacnejší model, na internete však nájdete aj oveľa drahšie. Nakoľko mi slúži naozaj dobre, tak svoju investíciu neľutujem. Ja osobne som s ním spokojný a môžem ho odporučiť ďalej.

thumb_up

+ nepotrebuje elektrický prúd
+ dobrý čerpací výkon

thumb_down

- hlučnosť
- vyššia hmotnosť

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Vývoj ceny produktu Hecht 343

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Čerpadlá

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Fieldmann FVC 2003-EK

Pridať komentár