Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m recenzia

Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m recenzia a skúsenosti

Obsah recenzie:

Set s filtráciou! Nadzemný bazén Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m pre povrchovú montáž je vyrobený z trojvrstvového PVC s nafukovacím horným golierom. Stačí len nafúknuť...

od 34.99 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Tento bazén sme kupovali minulý rok v lete. Chceli sme niečo lacné ale aj veľké. Kamoška mi poradila tento model a ja som jej teraz vďačná. Toľko zábavy, čo si v ňom deti užili ani neviem popísať. Chceli sme to mať iba ako zábavku na pár najteplejších dní ale ešte aj v septembri sme ho museli kvôli deťom nechať napustený.

 

Páči sa mi hlavne jeho kvalita. Mala som v minulosti menšie bazény a tie boli oveľa tenšie, mala som pocit že sa roztrhnú. Pri tomto bazéne sa nemusím ničoho báť, deti sa môžu blázniť, vydrží to všetko. Vinylový povrch je naozaj kvalitný. Nemusíte sa báť, že v zime stvrdne a popraská. Ja ked som ho na jar vybalila bol ako nový. Myslím že ešte pár rokov vydrží.

 

Používanie je jednoduché

Na bazéne stačí nafúknuť jeden prstenec. Potom už len napúšťať vodu a prstenec bude bazén zdvíhať. Je to veľmi jednoduché a praktické. Potom pri vypustení už len nechať preschnúť a poskladať. Nezaberie vôbec veľa miesta, skladovala som ho v takej malej skrinke v pivnici. Mimo sezónu vám teda nezaberie moc miesta ako niektoré iné, na ktoré som pri hľadaní narazila.

 

Bazén môžem 100% odporučiť

 

Obchody, kde kúpite online:

favorite Pridali sme nové recenzie na bazény a redakčný výber najlepšie bazény
thumb_up

Skladný
Kvalitný materiál
Lacný
Dostatočne veľký

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.

Zoznam článkov

Piesková bazénová filtrácia BestWay alebo Intex? Najlepšia je s ohrevom

Piesková bazénová filtrácia BestWay alebo Intex? Najlepšia je s ohrevom

Ak ste si práve zaobstarali bazén, vedzte, že chemickými prostriedkami dokážete vodu vyčistiť len na cca 20 %. Zvyšných 80 % čistoty za vás vyrieši vhodne zvolená filtrácia. Tých je však viacero druhov s rôznym účinkom a výkonom, poradíme vám preto, ktorá z nich sa hodí práve pre váš... Prečítať článok

Vývoj ceny produktu Marimex Tampa 3,05 x 0,76 m

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Bazény

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu Intex Frame Set Ultra Quadra I 5,49 x 2,74 x 1,32 m

Pridať komentár