Palmolive – spokojnosť na všetkých úrovniach

Značka Palmolive si za svoje roky pôsobenia na trhu získala nielen dobré meno, ale aj verných zákazníkov. Opakovane sa k nej vracajú ľudia, ktorí si potrpia na vybrané kozmetické výrobky a produkty starostlivosti o telo vyrobené z prvotriednych surovín.

Palmolive šampóny

Palmolive, ktorá je značkou kvality a tradície spojenej s tými najmodernejšími technológiami, sa tak zaradila medzi stálice v uspokojovaní každodenných potrieb náročných zákazníkov.

Ako vznikla značka Palmolive?

História vzniku značky Palmolive siaha až do roku 1864, keď B. J. Johnson otvoril v meste Milwaukee v americkom štáte Wisconsin továreň na mydlo. V roku 1898 spoločnosť predstavila nový produkt nazvaný Palmolive Soap, prvé plávajúce mydlo, ktoré vo svojom zložení obsahovalo palmový a olivový olej. Podľa tohto výrobku neskôr premenovali firmu na Palmolive Company.

Colgate – Palmolive Company

Ďalším významným míľnikom v dejinách spoločnosti bol rok 1953, kedy došlo k zlúčeniu spoločností Palmolive a Colgate do jednej korporácie pod názvom Colgate – Palmolive Company. Dnes je už táto americká nadnárodná spoločnosť s približne 38 000 zamestnancami významným a dobre známym pojmom v oblasti výroby a distribúcie produktov ústnej hygieny, starostlivosti o telo, o domácnosť i výživu pre zvieratá.

Najznámejšie výrobky od spoločnosti Palmolive

Kto by nepoznal alebo aspoň raz nevyskúšal Palmolive výrobky, ako je Palmolive sprchový gél či Palmolive šampón? Mnohé z nich nás svojou vôňou a príjemnými účinkami sprevádzali už v detstve. Od čias, kedy bolo vyrobené prvé Palmolive mydlo sa však, samozrejme, veľa zmenilo. Nové produkty sú obohatené o vybrané novinky v starostlivosti o pokožku, vlasy či celé telo. Patrí medzi ne napríklad vzácny makadamiový olej, kamilkový olej, včelí propolis alebo mandľové mlieko. Vďaka nim si produkty z radu Palmolive získali veľmi dobré hodnotenia i vo svete.

Palmolive kozmetické výrobky

Nedá sa nespomenúť ani inovatívne prostriedky na ručné umývanie riadu, ktoré vo svojom zložení obsahujú rozličné zložky, ako je napríklad aloe vera extrakt na upokojenie pokožky rúk, výťažky z citrusu na efektívnejšie odstraňovanie tuku z riadu alebo kyselina mliečna pre antibakteriálne účinky a neutralizáciu zápachu. Každý si tak môže vybrať, čo preferuje a aké zloženie a jeho účinky mu najviac vyhovujú.

Hlavné hodnoty spoločnosti

Princípy, na ktorých je spoločnosť Palmolive postavená, sa opierajú o tri základné piliere: ľudskosť, globálna tímová práca a neustále zlepšovanie. Len vďaka tomu, že ich dôsledne dodržiava, získala početné ocenenia a uznania na medzinárodnom poli. Medzi tie najvýznamnejšie za rok 2019 určite patria Women’s Choice Award 2019, Corporate D&J Humanitarian Honoree (American Conference on Diversity) a Top 50 Employers, Reader’s Choice (Careers and the disABLED Magazine).

Palmolive sprchové gély

Neustála snaha o inovácie a vychádzanie v ústrety svojim zákazníkom sa stala jednou z hlavných charakteristík spoločnosti. Na výrobkoch Palmolive už odrástli celé generácie a hoci medzi prvotné produkty patrili práve Palmolive mydlo či Palmolive sprchový gél s olivovým olejom, nielen zloženie, ale i rôznorodosť produktov sa aj naďalej rozrastá.

Z výrobkov Palmolive si vyberie každý

Kedysi základný produkt z továrne na mydlo postupom času nadobudol rozličné podoby. Zmenilo sa jeho zloženie, forma i spôsob balenia. Na trhu tak môžeme nájsť tuhé i tekuté mydlá, ako je zvlhčujúce Palmolive mydlo Moisture Care s obsahom olivového oleja, vyživujúce Palmolive mydlo Indulging Care s obsahom extraktov z mlieka a medu, vyhladzujúce Palmolive mydlo Smooth Care s makadamiovým olejom či luxusne voňajúce Palmolive mydlo Black Orchid s vôňou čiernej orchidey.

Palmolive mydlo s makadamiovým olejom

Ďalšiu, nemenej bohatú kategóriu tvorí Palmolive šampón, kde sa nachádzajú šampóny na vlasy s obsahom kondicionéra, extra vyživujúcimi zložkami pre suché a lámavé vlasy či vitamínovými komplexmi pre dlhotrvajúci objem a lesk. Palmolive vytvára širokú škálu výrobkov špecializovaných pre najrozličnejšie skupiny zákazníkov s konkrétnymi požiadavkami.

Hodnotenie článku:
(80.4%)

Pulbikované dňa: 27.09.2019


Komentáre

04/10/2019 15:04
Vanda

Používam Palmolive mydlá aj sprchové gély. Príjemne voňajú a vôňa vydrží pomerne dlho. Počula som, že aj šampóny vyrábajú kvalitné, ale zatiaľ som žiaden neskúsila.

Pridať komentár