Mini drony s kamerou? Tieto modely stoja za to

Sen malých chlapcov, no určite aj niektorých dievčat sa stal skutočnosťou uvedením dronov do masového predaja. Aktuálne je ich však na trhu toľko, že by nejeden stratil hlavu a nevedel si vybrať. Poďme sa teda pozrieť na to, ako pri výbere postupovať a nespáliť sa.

Mini dron
V prvom rade myslite na to, že nie s každým dronom je let jednoduchý. Ak si ho chcete kúpiť, mali by ste vedieť, že všetko, čo lieta, je ťažko kontrolovateľné.

Najobľúbenejšie mini drony

Názov Hodnotenie Detail
DJI Mavic Mini DJIM0240   ✔   PRE NÁROČNÝCHZobraziť produkt
Syma X8HW   ✔   NAJPREDÁVANEJŠIEZobraziť produkt
df-models SkyWatcher Race mini FPV   ✔   ZLATÁ STREDNÁ CESTAZobraziť produkt

Výber drona

Úlohu počas letu zohrávajú mnohé aspekty a najviac sa naň vedia podpísať prírodné podmienky. Pomáha však regulátor letu, ktorý udržuje dronu stabilitu a oceníte ho aj pri kamere, ak chcete so svojím dronom vytvoriť v lete aj nejaké zábery. Uvedomte si, že pri výbere drona platí jednoduché pravidlo, ktorým sa je dobré riadiť pri výbere akejkoľvek elektroniky. To znie, že je vhodné v prvom rade vyberať podľa overenej značky alebo modely od známych výrobcov. Vyhnete sa tak naozaj mnohým problémom. K dispozícii sú hotové drony, drony s kamerou, no taktiež drony, ktoré sa predávajú formou stavebníc pre tých, ktorí si svoju novú technickú hračku radi zložia sami. Zo samotných parametrov je dôležitá batéria a na ňu nadväzujúca doba či rýchlosť letu. Potom sú tu ďalšie aspekty ako GPS, spomínaná kamera, odolná konštrukcia, spárovanie a ovládanie pomocou vášho smartfónu, live stream z letu alebo rôzne senzory. Pri výbere drona určite zvážte jeden z nasledujúcich, ktoré vám vrelo odporúčame.

Najlepšie mini drony v ponuke

Mini dron je vhodný na rodinnú zábavu, oceníte ho pri vychádzkach vonku, ale aj pri zábave v interiéri. Vybrali sme pre vás tri modely, ktoré vám za málo peňazí ponúknu veľa muziky.

Hodnotenie článku:
(80.6%)

Pulbikované dňa: 01.01.2017

Autor
Redakcia

Redakcia

Pripravujeme pre vás recenzie, testy, hodnotenia. Snažíme sa vám poskytnúť všetky informácie, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní s nákupom spotrebiča, elektroniky alebo iného produktu. Zapojte sa aj vy do diskusie pomocou komentára a pomôžte niekomu ďalšiemu.


Komentáre

26/05/2018 17:11
m

Pozri si niečo o drone TELLO RYZE Tech cena niečo nad 100 €,

25/05/2018 11:28
Viktor

Prosím poradiť dron do 250€ - obvykle fotím s Eos 550 a potrebujem niektoré miesta z výšky. Dron bude využívaný málo, tiež nepotrebujem video - len fotky. Najlepšie keby to robilo v RAW.

Pridať komentár