SportTeam Delta biela/ružová

Kolobežka SportTeam Delta biela/ružová

Do školy aj na vychádzky po vonku Tiež máte pocit, že kolobežky opäť stúpajú v rebríčku popularity? Niet divu. Stále majú svoje čaro a nachádzajú svoje zaľúbenie u všetkých...

od 56.55 € s DPH Zobraziť najlepšiu ponuku

Do školy aj na vychádzky po vonku

Tiež máte pocit, že kolobežky opäť stúpajú v rebríčku popularity? Niet divu. Stále majú svoje čaro a nachádzajú svoje zaľúbenie u všetkých vekových kategórií. Ak máte doma dieťa školopovinné a chcete mu s podobným dopravným prostriedkom urobiť radosť, neprehliadnite kolobežku SportTeam Delta 12 "/ 12". Perfektne sa hodí do mestského prostredia, na dochádzanie do školy alebo vyvádzanie v okolí domu len tak pre zábavu. Použitý materiál navyše dosahuje kvality, s ktorou nepôjde o hračku len na pár mesiacov.



favorite Pridali sme nové recenzie na kolobežky a redakčný výber najlepšie kolobežky

Parťák pre školské obdobie

Kolobežka SportTeam Delta 12 "/ 12" zaujme svojím atraktívnym spracovaním a konštrukciou, ktorá napovedá, že nejde o žiadnu hrkálku, ktorá sa pokazí pri sebenepatrnejšom otrase. Naopak. Je vybavené odľahčeným oceľovým rámom a masívnymi 12palcovými nafukovacími kolesami s oceľovými ráfiky, ktoré zvládnu viac, než len jazdu po asfaltke.

Konštrukcia kolobežky je typizované pre deti od 6 rokov s minimálnou odporúčanou výškou 120 cm. Maximálne zaťaženie je stanovené na 65 kg, ale túto hodnotu nemožno považovať za statickú. Zahŕňajú sa do nej aj zjazdy z obrubníkov, rôzne zoskoky pod., A ruku na srdce, ktoré z detí bude jazdiť neustále po povrchu rovnom ako dlaň?

Možnosti prispôsobenia a bezpečnosť

Štýlová kolobežka je otvorená aj pre rôzne možnosti nastavenia, čo je pre malých pretekárov obzvlášť užitočné. Predovšetkým sa dá pohrať s výškou riadidiel, a to od ich najnižšej 80 cm hodnoty, až po 92 cm. Vďaka 5ti kilogramové hmotnosti je vozítko ľahko prenositeľné aj pre veľmi malé deti a tiež výborne uskladniteľnými. Jeho dĺžka je púhych 119 cm, zmestí sa teda aj do neveľkej miestnosti či kôlne.

Aj keď nejde o kolobežku pre profesionálnych jazdcov, nechýba ani bezpečnostné prvky a drobné vylepšenia pre pohodlnú jazdu. SportTeam Delta je vybavená kvalitnou zadnou ručnou V-brzdou a ergonomicky tvarovanými madlami pre lepšie uchytenie pri jazde. Ak budete chcieť zaparkovať pred domom, bez toho aby ste museli pokladať kolobežku na zem, možno využiť praktický stojan. Šťastnú cestu!

Parametre

Ďalšie parametre
Vek osoby od 6
Výška osoby od 120 cm
Nosnosť 65 kg
Hmotnosť 5.3 kg
Rám oceľ
Pneumatiky 12 "
Ráfiky Oceľ
Brzda "V" brzda
Šírka riadidiel 58 cm
Výška riadidiel max. 92 cm
Výška riadidiel min. 80 cm
Dĺžka 119 cm
Farba
 
biela, ružová
Skladací Nie
 
Rozmery
Šírka výrobku 58.0 cm
Výška výrobku 80.0 cm
Hĺbka výrobku 119.0 cm
Hmotnosť výrobku 5.3 kg
Šírka balenia 87.0 cm
Výška balenia 43.0 cm
Hĺbka balenia 15.0 cm
Váha Balenia 6.3 kg

Vývoj ceny produktu SportTeam Delta biela/ružová

Podobné produkty


Pozrite si aj Najpredávanejšie, Najlacnejšie, Zlacnené Kolobežky

Podelte sa o svoje skúsenosti s týmto produktom, jeho kvalitou, reklamáciou, či prístupom. Budeme radi za každú Vašu skúsenosť.

Buďte prvý, kto pridá skúsenosť k produktu WORKER Tomason 2013

Pridať komentár