VTech VM5261 detská elektronická pestúnka – recenzia, skúsenosti

Veľký farebný displej
Zabudovaný mikrofón
Obojsmerná komunikácia
Automatický nočný režim
Monitorovanie teploty
Integrované zvuky
Neovplyvňuje Wi-Fi siete
170-stupňový uhol pozorovania

Hodnotenie:
(79%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Digitálna detská opatrovateľka VM5261 od spoločnosti VTech sa hrdí extra veľkým 5-palcovým farebným displejom, ktorý navyše ponúkne kvalitné rozlíšenie. Kombinácia zvuku a obrazu a obojsmerná komunikácia vám zaručí neustále spojenie s vaším dieťaťom.

Detskú elektronickú pestúnku VTech VM5261 nájdete na ✅ webe Heureka.sk.

Extra veľký displej a široký uhol pozorovania

Video opatrovateľka VTech VM5261 ponúka rodičom extra veľký displej. Na 5-palcovej uhlopriečke uvidíte detaily vášho bábätka, ako aj to, čo sa práve deje v izbe. V prípade, že sa v miestnosti začne diať niečo nezvyčajné alebo sa bábätko bude pokúšať opustiť postieľku, viete včas zasiahnuť. Digitálna detská pestúnka má zabudovaný mikrofón, vďaka ktorému môžete hovoriť s dieťaťom na diaľku. Umožnené je aj ovládanie hlasitosti a vstavaná kamera vám ponúkne široký, až 170-stupňový uhol pozorovania.

VTech VM5261 recenzia

Diaľkové ovládanie a možnosť pridať ďalšie kamery

Elektronická opatrovateľka disponuje diaľkovým ovládaním, ktorým môžete regulovať priblíženie (2x zoom), a automatickým infračerveným nočným videním. K pestúnke je možné pridať 4 kamery, ktoré jednoducho spárujete, avšak tie sa predávajú samostatne. Ak teda chcete mať niekoľkonásobnú ochranu, musíte si priplatiť.

Neovplyvňuje domácu Wi-Fi sieť

Maximálny dosah detskej pestúnky je 300 metrov v otvorenom priestore a 50 až 60 metrov v interiéri. Poteší hlasová aktivácia s automatickým pohotovostným režimom, ktorá obmedzí elektromagnetické vlnenie v detskej izbe. Digitálna opatrovateľka VTech VM5261 sa priateľsky správa i k Wi-Fi, keďže neovplyvňuje Wi-Fi sieť v domácnosti.

VTech VM5261 kamera

Ďalšie funkcie

Elektronická opatrovateľka používa digitálnu technológiu FHSS 2,4 GHz, vďaka ktorej je obraz bez akéhokoľvek rušenia a zvuk bez praskania. Detská pestúnka monitoruje aktuálnu teplotu v miestnosti a malým drobcom isto urobia radosť uspávanky a prírodné zvukové kulisy, ktoré sú súčasťou prístroja. Na výber máte z niekoľkých prednahratých melódií, ktoré môžete voliť podľa aktuálnej nálady vášho bábätka.

Príslušenstvo v balení a predĺžená záruka

Prístroj poháňa 9500mAh Li-Pol akumulátor, pričom kontrolky vám indikujú vybitú batériu, prípadne aj to, že detská jednotka je mimo dosahu. Kompaktný dizajn elektronickej opatrovateľky je predurčený na to, aby ste si ju mohli zobrať so sebou prakticky kamkoľvek. V balení detskej digitálnej pestúnky VTech VM5261 nájdete rodičovskú jednotku, 950mAh Li-Pol batériu, nabíjačku, kameru, objektív kamery, napájací adaptér kamery a materiál pre upevnenie. Výrobca dáva na produkt predĺženú trojročnú záruku.

Detská elektronická pestúnka VTech VM5261

Skúsenosti a recenzie

Spoločnosť VTech sa radí ku globálnym lídrom v oblasti elektronických vzdelávacích produktov určených deťom. Inak to nie je ani v segmente digitálnych pestúnok. V rámci predajnosti si spoločnosť drží popredné miesta.

Používatelia pestúnky VM5261 oceňujú jednoduché ovládaniedobrý dosahrozptyl kamery či hlasitosť. K prednostiam tejto elektronickej opatrovateľky bezpochyby patrí veľký 5-palcový farebný displej a dostatočná kvalita obrazu aj počas tmy. Ku kladom môžeme prirátať výdrž batérie a možnosť na kamere zapnúť uspávanku či rôzne upokojujúce zvuky (napríklad šum mora).

Recenzie a skúsenosti s elektronickou pestúnkou VTech VM5261

Za nedostatok tejto pestúnky považujú rodičia držiak na stenu, po ktorom ostávajú v stene nepekné diery. Niektorí rodičia sa po dlhodobom používaní stretli so svojvoľným pípaním. Od kúpy môže odradiť vyššia obstarávacia cena. Za ňu však dostanete kvalitný prístroj s množstvom funkcií.

Pozitíva

Veľký farebný displej
Zabudovaný mikrofón
Obojsmerná komunikácia
Automatický nočný režim
Monitorovanie teploty
Integrované zvuky
Neovplyvňuje Wi-Fi siete
170-stupňový uhol pozorovania

Negatíva

Vyššia cena
Nepraktický držiak na stenu


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 16.09.2020
Najlepšie detské elektronické pestúnky 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Najlepšie detské elektronické pestúnky 2022 – recenzie, test, porovnanie, skúsenosti

Rodičia malého bábätka majú neľahkú úlohu, keďže si dieťa vyžaduje množstvo starostlivosti a patričnej pozornosti. Strach o dieťa nastáva vtedy, keď nemôžu byť s ním v jednej izbe, a tak nevedia, ako sa bábätko cíti a čo sa s ním deje. V dnešnej dobe moderných technologických vymožeností je ideálnou voľbou elektronická opatrovateľka. Vďaka nej budete mať bábätko pod dohľadom a v prípade... Prečítať článok


Pridať komentár