Tommee Tippee Easi-Warm ohrievač fliaš – recenzia, skúsenosti

Nastaviteľná teplota ohrevu
Nízka cena
Kompatibilný s väčšinou klasických fliaš a pohárov
Jednoduché ovládanie
Vhodný na ohrievanie a udržiavanie stálej teploty pokrmov

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Tommee Tippee ohrievač slúži na ohrievanie mlieka a iných nápojov, no i detských pokrmov. 1,5 dcl tekutiny s teplotou 20 °C v ňom zohrejete za približne 4 minúty. Ovládanie je extrémne jednoduché. Pomocou kolieska si môžete nastaviť 3 rôzne režimy ohrevu alebo udržiavania teploty počas vami stanoveného času. Balenie neobsahuje žiadne príslušenstvo.

Tommee Tippee ohrieva mlieko aj pokrmy pre drobcov vo vodnom kúpeli. Jeho teplotu je možné nastaviť na 3 rôzne stupne. Ohrievač jedlo nerozmrazuje a nemá ani funkciu na sterilizovanie fliaš. Na druhej strane v ňom môžete pokrmy skladovať teplé počas vami určenej doby. V ohrievači je možné používať všetky plastové aj sklenené fľaše s klasickým objemom, ktoré sú vhodné na bežné ohrievanie v hrnci s vodou.

Ohrievač fliaš Tommee Tippee Easi-Warm je v ✅  e-shope market24.sk dostupný so zľavou.

Jednoduché, i keď nie úplne presné ovládanie

Vzhľadom na to, že Tommee Tippee Easy-Warm má len základné funkcie ohrievania a udržiavania teploty, je aj jeho ovládanie extrémne jednoduché, no nie najpresnejšie. Na ohrievači si viete nastaviť 3 rôzne teploty. Napustíte ho vodou, vložíte doň fľaštičku, koliesko na prednej časti otočíte na požadovaný stupeň a počkáte, kým zhasne svetelná kontrolka.

Tommee Tippee Easi-Warm recenzia

To je však iba znamenie, že sa voda v ohrievači nahriala. Skutočné ohrievanie sa začína až v tejto chvíli. Tommee Tippee nemá žiadny časovač ani presne predpísanú dobu ohrievania na príslušnom stupni. Existuje iba akési všeobecné odporúčanie, že 150 ml tekutiny s teplotou okolo 20 °C ohrievač zahreje v priebehu 4 minút. Na to, ako dlho a na akom stupni vám bude vyhovovať ohrievanie mlieka alebo detskej výživy, musíte prísť sami metódou pokus – omyl.

Teplé tak dlho, ako chcete

Potom, ako pokrm ohrejete, ho môžete v ohrievači nechať po vami stanovenú dobu, počas ktorej ostane teplý. Kolieskom najprv ohrievač vypnete a následne nastavíte na stupeň 1.

Ohreivač detských fliaš Tommee Tippee Easi-Warm

Táto funkcia je vzhľadom na pomerne nízku cenu ohrievača veľkým plusom. Vždy sa však určite ubezpečte, že je položený na nehorľavom a pevnom podklade. Po istom čase sa zvykne mierne nahrievať.

Skúsenosti a recenzie

Tommee Tippee je zákazníkmi hodnotený buď vyslovene pozitívne, alebo vyslovene negatívne. Pri prehľade slovenských e-shopov natrafíte takmer všade na 4 hviezdičky z 5. Väčšina zahraničných zákazníkov na Amazone si pochvaľuje rýchly ohrev, spoľahlivosť a jednoduché ovládanie. Druhá, avšak podstatne menšia skupina, ktorá nie je z ohrievača úplne nadšená, má problém s tým, že Tommee Tippee nemá časovač a nie je vybavený automatickým vypnutím po ukončení ohrievania alebo pri prázdnom zásobníku.

Pozitíva

Nastaviteľná teplota ohrevu
Nízka cena
Kompatibilný s väčšinou klasických fliaš a pohárov
Jednoduché ovládanie
Vhodný na ohrievanie a udržiavanie stálej teploty pokrmov

Negatíva

Nie je vybavený bezpečnostnými kontrolkami a automatickým vypnutím
Nemá časovač ohrevu
Má len základné funkcie


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 29.09.2020
Najlepšie ohrievače fliaš 2022 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie ohrievače fliaš 2022 – recenzie, test, porovnanie

Je pre vás neustále ohrievanie fliaš s mliekom hotovou nočnou morou? Každá mamička či otecko vie, že je to poriadna otrava, a to hlavne vtedy, ak kŕmite aj počas noci alebo sa musíte naraz postarať o viacero hladných krkov. Ohrievače fliaš vám v tomto smere podstatne uľahčia život. Pozrite sa, ako a podľa čoho vybrať ten správny. Najlepšie ohrievače fliaš Ohrievače... Prečítať článok


Pridať komentár