SuperTooth Buddy handsfree – recenzia, skúsenosti

kvalitný zvuk na oboch stranách
skvelá výdrž batérie – 20 hodín hovoru
praktické umiestnenie na slnečnú clonu
možnosť pripojiť dva mobily súčasne
jednoduché a pohodlné ovládanie
potláčanie šumu a automatické párovanie

Hodnotenie:
(77.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Bluetooth handsfree do auta Buddy od výrobcu SuperTooth je spoľahlivým spoločníkom pre bezdrôtové telefonovanie počas jazdy. Pripevňuje sa na slnečnú clonu, kde nebráni vo výhľade na cestu a zároveň je v blízkosti hlavy vodiča pre čistý zvuk počas hovoru. Výdrž batérie na jedno nabitie je 20 hodín aktívneho telefonovania a v pohotovostnom režime dokáže byť až 40 dní. Funkcia potláčania okolitého šumu funguje spoľahlivo a zvuk je kvalitný na oboch stranách. Zariadenie sa ovláda jednoducho a intuitívne a umožňuje pripojenie dvoch mobilov súčasne.

Bluetooth handsfree na slnečnú clonu SuperTooth Buddy si môžete pohodlne zakúpiť na ✅  webe Heureka.sk.

Bezpečné telefonovanie počas jazdy

Spoločnosť SuperTooth vytvorila praktické Bluetooth handsfree do auta, ktoré počas jazdy poskytne bezpečné a pohodlné telefonovanie. Buddy sa pripevňuje na slnečnú clonu v interiéri vozidla, preto vám nebude brániť vo výhľade a vy sa môžete plne venovať dopravnej situácii za čelným sklom. Telefónne hovory si vybavíte jednoducho a bez toho, aby ste porušovali dopravné predpisy. Telefonovanie na cestách bez zbytočných pokút využijete na osobné aj pracovné účely.

SuperTooth Buddy recenzia

Prijímanie hovorov z dvoch mobilov súčasne

Handsfree SuperTooth Buddy je vybavené funkciou Multipoint, čo znamená, že naraz môžete k zariadeniu pripojiť až dva mobily. Ide o skvelú a praktickú funkciu, ktorú využijete najmä vtedy, ak súčasne používate súkromný aj služobný mobil. Poteší plne duplexný režim, vďaka ktorému nemusíte prepínať medzi jednotlivými zariadeniami, pretože v kombinácii s funkciou AutoConnect handsfree samo rozpozná spárovaný mobil a zaistí automatické spojenie pre uskutočnenie hovoru.

Kvalitný zvuk s potlačením šumu

Výrobca zabudoval do tohto handsfree kvalitný mikrofón aj reproduktor, vďaka ktorému si vychutnáte veľmi dobrý zvuk. Nový vylepšený mikrofón má funkciu DSP pre potlačenie okolitého šumu. Hovor je tak zreteľný a bez akýchkoľvek ozvien. Keďže je handsfree umiestnené na slnečnej clone, je blízko hlavy vodiča, čo podporuje kvalitu hovoru a čistý zvuk. K štandardnej výbave SuperTooth Buddy patrí i opakované hlasové vytáčanie (pokiaľ túto funkciu podporuje váš mobil).

Skvelá výdrž batérie

Poteší skvelá výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá zabezpečí bezdrôtové telefonovanie počas celej doby jazdy. SuperTooth Buddy poskytne až 20 hodín nepretržitého telefonického hovoru a v pohotovostnom režime dokáže byť až 1 000 hodín, čo je približne 40 dní. Prístroj je vybavený microUSB konektorom, cez ktorý ho ľahko dobijete pomocou notebooku alebo počítača. Samozrejme, v balení nájdete potrebný microUSB nabíjací kábel a výrobca pribalil aj autonabíjačku. Samotné nabíjanie po vybití trvá cca 3 hodiny.

Automatické párovanie s mobilom

Handsfree sa pripája k mobilu prostredníctvom Bluetooth technológie vo verzii 2.1 a je spätne kompatibilný aj s nižšími verziami, preto ho bez problémov použijete i so staršími mobilnými telefónmi. Komunikácia prebieha na frekvencii 2.4 GHz a dosah zariadenia je 10 metrov. Keďže Buddy disponuje automatickým párovaním AutoPairing, nemusíte byť technicky zruční a pripojenie zvládnete hravo.

Handsfree SuperTooth Buddy

Praktická kovová spona

Handsfree od SuperTooth má praktickú kovovú sponu, ktorej polstrované čeľuste držia na slnečnej clone pevne, a to bez ohľadu na to, do akého uhla si zariadenie naklopíte. V prípadoch, keď potrebujete clonu sklopiť, si handsfree ľahko prichytíte na druhú stranu. Na spodnej strane prístroja je silný okrúhly magnet, ktorý nesklame ani vtedy, keď jazdíte po nekvalitných a nerovných cestách.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie tohto Bluetooth handsfree do auta je jednoduché. Tlačidlá na zariadení sú rozmiestnené prakticky, intuitívne a ergonomicky. Zariadenie s kompaktnými rozmermi (12,9 x 4,9 x 1,5 cm) s hmotnosťou 260 gramov má aj decentnú viacfarebnú diódu. Tá signalizuje stav hovoru i úroveň nabitia batérie. Zamrzí, že diódu nie je možné vypnúť, avšak nepôsobí príliš rušivo. Poteší ovládanie hlasitosti, ktorú si môžete prispôsobiť podľa vašich preferencií alebo aktuálnej situácie.

Handsfree na slnečnú clonu SuperTooth Buddy

Obsah balenia

Kúpou handsfree zariadenia Buddy od spoločnosti SuperTooh získate v balení aj ďalšie príslušenstvo. Výrobca pribalil USB nabíjací kábel, ktorý má z jednej strany klasický USB konektor a z druhej microUSB konektor pre pohodlné nabíjanie z notebooku alebo PC. Nechýba CL autonabíjačka, ktorá sa hodí počas dlhých jázd autom, keď nemáte prístup k inej možnosti nabitia. V balení nájdete tiež sponu na slnečnú clonu a manuál v českom jazyku.

Skúsenosti a recenzie

Handsfree do auta SuperTooth Buddy sa teší u spotrebiteľov obľube a vyslúžilo si pozitívne hodnotenia. Používatelia vyzdvihli jednoduchú inštaláciusuper zvukpomer ceny a kvality či ľahkú manipuláciu. Páčilo sa im, že je dobre počuť na strane volaného aj volajúceho a ocenili aj dlhú výdrž batérierýchlu odozvu a spárovanie dvoch mobilov súčasne. Niektorým prekážala blikajúca LED dióda, ktorá pôsobí rušivo počas jazdy v noci. Objavili sa i názory, že osvetlené mohli byť tlačidlá zariadenia, aby sa dali ovládať aj v tme.

Recenzie a skúsenosti s handsfree SuperTooth Buddy

Záverečné hodnotenie

SuperTooth Buddy poskytuje bezpečné a pohodlné telefonovanie počas jazdy autom. Dosah Bluetooth je 10 metrov a prístroj sa dokáže s mobilom spárovať automaticky. Poteší skvelá výdrž batérie na jedno nabitie (20 hodín) a pohotovostný režim až 40 dní. Handsfree pripojíte k dvom mobilom súčasne, preto je perfektnou voľbou napríklad pre tých, ktorí používajú súkromný aj služobný mobil. Handsfree sa pripevňuje na slnečnú clonu, čo zabezpečuje dobrý výhľad na cestu. O kvalitný prenos zvuku sa stará nový vylepšený mikrofón a funkcia potláčania okolitého šumu. K nedostatkom zariadenia patrí LED dióda, ktorá neustále bliká a nie je možné ju vypnúť. Najmä počas jazdy v noci môže na niektorých vodičov pôsobiť rušivo.

Pozitíva

kvalitný zvuk na oboch stranách
skvelá výdrž batérie – 20 hodín hovoru
praktické umiestnenie na slnečnú clonu
možnosť pripojiť dva mobily súčasne
jednoduché a pohodlné ovládanie
potláčanie šumu a automatické párovanie

Negatíva

neustále blikajúca LED dióda


Autor recenzie: Lucia Bihuncová
Dátum publikovania: 04.01.2021
Najlepšie handsfree 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie handsfree 2023 – recenzie, test, porovnanie

Handsfree je skvelým pomocníkom, ak chcete telefonovať, no zároveň potrebujete mať voľné ruky. Často sa využíva v automobiloch, kde je jedinou možnosťou telefonovania bez toho, aby ste dostali pokutu. Handsfree má však široké využitie a uplatní sa napríklad aj v domácnosti, kancelárii alebo pri športovaní. Toto šikovné zaradenie vám dovolí vybavovať hovory, prípadne počúvať hudbu, bez... Prečítať článok


Pridať komentár