Sulov Artific 120 x 40 cm boxovacie vrece – recenzia, skúsenosti

Prijateľná cena
Kvalitné materiály
Dobré tlmenie nárazov
Vhodné aj na tréning kopov
Dobrá stabilita
Pekný dizajn

Hodnotenie:
(80.4%)
Pozrieť najlepšiu ponuku

Závesné boxovacie vrece Sulov Artific ocenia i tí, ktorí majú s boxovaním bohatšie skúsenosti. Vonkajší obal je vyrobený z kvalitnej syntetickej kože, ktorá zabráni vzniku oderov počas tréningu. Vrece je zavesené na štvorbodovej reťazi, ktorá stojí za dobrou stabilitou a jeho vnútornú náplň tvorí textilný odpad v kombinácii s koženými útržkami. Sulov Artific váži 54 kg, je vysoké až 120 cm a jeho priemer je 40 cm, preto ho využijete na tréning úderov, ale i vysokých kopov.

Technické parametrevonkajší materiál = syntetická koža, vnútorná výplň = textilný odpad + kožené útržky, výška = 120 cm, priemer = 40 cm, hmotnosť = 55 kg

Boxovacie vrece Sulov Artific 120 x 40 cm nájdete na ✅  webe Heureka.sk.

Pohodlné boxovanie za priaznivú cenu

Ručne šité boxovacie vrece zo syntetickej kože, to je produkt, ktorý ocenia aj skúsenejší „bojovníci“. Na modeli Sulov Artific nás zaujal najmä výborný pomer ceny a kvality. Vrece je naplnené textilným odpadom a koženými útržkami. Kombinácia týchto materiálov stojí za veľmi dobrými vlastnosťami.

Boxovacie vrece Sulov Artific 120 x 40 cm recenzia

Vrece dobre drží tvar (náplň sa neusádza v spodnej časti), nie je náchylné na zvlhnutie a je podstatne mäkšie, ako to plnené pieskom. Vďaka týmto parametrom údery bolia o čosi menej, čo zároveň znižuje riziko úrazu. Výhodou je tiež to, že si menej namáhate kĺbySyntetická koža je navyše pekne hladká, takže aj pri boxovaní bez rukavíc by ste si nemali spôsobiť žiadne vážnejšie odreniny.

Nič pre bábovky!

Aj napriek výplni, ktorá je mäkká, nemôžeme boxovacie vrece Sulov Artific odporučiť úplným začiatočníkom. Váži až 55 kg, takže je vhodné pre mierne pokročilých s váhou okolo 100 kg alebo pre pokročilých, ktorí vážia cca 70 – 80 kg. Výškovo je určené najmä na tréning úderov rukami. 120 cm však môže niektorým, najmä vyšším osôbkam, vyhovovať aj na nácvik vysokých kopov.

Rátajte taktiež s tým, že priemer vreca je 40 cm, takže ide o robustnejší kúsok, ktorý pri „boji“ kladie trochu väčší odpor. Stabilitu však hodnotíme pozitívne. Sulov Artific je upevnené na štvorbodovej reťazi, vďaka čomu sa pri úderoch neotáča nežiaducim spôsobom.

Pozitíva

Prijateľná cena
Kvalitné materiály
Dobré tlmenie nárazov
Vhodné aj na tréning kopov
Dobrá stabilita
Pekný dizajn

Negatíva

Vhodné iba pre pokročilých alebo ťažších športovcov


Autor recenzie: Viktória Hartmannová
Dátum publikovania: 08.09.2020
Najlepšie boxovacie vrecia 2023 – recenzie, test, porovnanie

Najlepšie boxovacie vrecia 2023 – recenzie, test, porovnanie

MMA sa stáva pomaly, ale isto populárne takmer rovnako ako futbal a tradičný box predbehlo už dávno. UFC fighteri zapĺňajú „stránky“ YouTube, živé prenosy medzinárodných zápasov môžeme sledovať aj s live českým štúdiom a Conor McGregor sa stal novodobým idolom mladých chlapcov i dievčat. Ak ste i vy prepadli tomuto ošiaľu, možno uvažujete nad skutočným tréningom. No a na ten potrebujete... Prečítať článok


Pridať komentár